PROJEKTMÉRNÖK (IPARI AUTOMATIZÁLÁS)

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye, Országos

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium, Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk gyártástechnológia, ipari automatizálás területén kínál megoldást ügyfelei részére.
Fő területeik: optikai mérőműszerek, kamerarendszerek és saját fejlesztésű szoftverek.
Projekt folyamataik támogatására keresünk műszaki affinitással rendelkező csapattagot

pozícióba.
Az alábbi feladatokban számítanak Rád:
  • Helyszíni műszaki felmérések lebonyolítása
  • Műszaki egyeztetés a megrendelőkkel
  • Ajánlatkérések és műszaki tartalmak kidolgozása
  • Beszállítói, gyártói kapcsolattartás
  • Műszaki koncepció alkotásban való részvétel
A pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Gépészeti vagy villamos területen szerzett végzettség
  • Legalább 5 év gyártástechnológiai tapasztalat bármely iparágban, erős műszaki érdeklődés, összefüggések megértése
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin
  • Problémamegoldó készség, kreativitás, önállóság, rugalmasság
Előnyt jelent:
  • Kameraprogramozási ismeretek (Keyence, Omron, Cognex)
  • PLC, PC Programozói nyelvek ismerete
  • Tervező programok ismerete
Kínált juttatások:
  • Komplex juttatási csomagot biztosítanak: az alapjövedelmen felül cafetériával, és további bónuszokkal ismerik el a munkádat
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú tervek: folyamatban lévő projektjeik mellett, több projekt fejlesztése és indítása is szerepel a jövőbeli terveik között
  • A cég tulajdonosa, a területek vezetői aktívan részt vesznek a mindennapi feladatokban, számíthatsz a Vezetőségre
  • Családias hangulatú, összetartó csapattal várnak, melyet közös programokkal erősítenek - téli-nyári csapatépítőkkel, év végi, karácsonyi bulival, egészségnappal
  • A munkavégzés eszközei biztosítottak
  • Szakmai fejlődésed workshopokkal, tréningekkel támogatják
Munkavégzés helye:
  • Várpalota
  • Országos - helyszíni felmérések során
Amennyiben szívesen részt vennél egy lendületes csapat hétköznapjaiban, ahol műszaki szakismereteid hasznosítani és fejleszteni tudod, várjuk jelentkezésed egy frissített önéletrajz formájában a "jelentkezés" gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

SKILLED WORK | Tolna megye

Ha szeretnél egy különleges termékeket gyártó multinacionális cégnél dolgozni, akkor ez a hirdetés Neked szól! Partnerünk járművek beltéri elemeinek gyártására specializálódott, kiemelten a prémium kategóriájú gyártási sorozatok bőrkasírozott alkatrészeire. Karbantartói csapatunkba keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
MANUFACTURING / PRODUCTION | Veszprém megye

Partnerünk a fémfeldolgozás specialistája. Sok éves gyártási tapasztalatuk hozzáértő partnerré teszi őket ügyfeleik számára Európa-szerte. Az iparból és az üzletberendezési ágazatból ismert cégeknek, valamint feltörekvő induló vállalkozásoknak dolgoznak. Hozzájuk keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
MANUFACTURING / PRODUCTION | Tolna megye

Szeretne egy szuper csapatban dolgozni? Fontos Önnek, hogy egy piacvezető, innovatív cégnél dolgozhasson? Partnerünk a húsipar meghatározó szereplője. Mind minőségben, mind hatékonyságban példaértékű a többi vállalat körében. Bővülés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 25 nap múlva