MŰSZAKI ÉS FEJLESZTÉSI VEZETŐ

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Ügyfelünk dinamikusan növekvő magyar vállalat.
Kis szériás, egyedi gyártási és fejlesztési folyamataik operatív és stratégiai vezetésére keresünk számukra agilis munkatársat

pozícióba.
A pozícióban ellátandó feladatok:
  • A műszaki és fejlesztési terület működésének átvilágítása, a folyamatok feltérképezése
  • A gépészeti tervező és beágyazott szoftverfejlesztő csapat munkájának támogatása, felügyelete
  • Prototípus gyártás és kis szériás egyedi tervezésű berendezések sorozatgyártásának irányítása
  • Karbantartási, szerelési terület koordinálása
  • A vállalat beszerzési/értékesítési/marketing tevékenységeinek supportálása műszaki kérdésekben
Mi teszi Önt alkalmassá a feladatra?
  • Mérnöki, informatikai felsőfokú végzettség, gépészeti, mechatronikai, informatikai tapasztalatok
  • Egyedi gépgyártás területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Több éves gyakorlat 10-20 fős létszámú csapatok irányításában
  • Aktív, üzleti szintű angol nyelvtudás
  • Projektmanagement gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office magas szintű ismerete, tervező szoftver használatában szerzett jártasság
Előnyök:
  • Gazdasági másoddiploma
  • Német nyelvtudás
Amiért megéri Őket választani:
  • A pozíció fontosságához illeszkedő bérezést nyújtanak
  • Bejelentett, határozatlan idejű szerződést biztosítanak
  • A munkavégzéshez minden eszközt biztosítanak: céges autó, laptop, telefon
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Munkaidő:
  • Rugalmas, heti 40 óra
Amennyiben szívesen vállalnád, ezt a felelősségteljes munkakört, várjuk frissített angol és magyar nyelvű önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

MANUFACTURING / PRODUCTION | Heves megye

Több mint 3 éve vezetői pozíciót tölt be egy gyártó nagyvállalatnál, és már volt alkalma kipróbálni a stratégiai döntéshozatalban való részvételt? Netán ez lehetne a következő a lépés karrierjében? Akkor ez a lehetőség Önnek szól! Partnerünk egy német hátterű nemzetközi gyártó vállalat, amely a speciális, nanokristályos mágnesmagok globális piacának vezető szereplője. Termékei induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére, kiemelten az autóiparban. Most 350 fős vállalatuk élére keressük leendő vezetőjüket az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva