PLANT MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Felsővezető

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 7-10 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Több mint 3 éve vezetői pozíciót tölt be egy gyártó nagyvállalatnál, és már volt alkalma kipróbálni a stratégiai döntéshozatalban való részvételt? Netán ez lehetne a következő a lépés karrierjében? Akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Partnerünk egy német hátterű nemzetközi gyártó vállalat, amely a speciális, nanokristályos mágnesmagok globális piacának vezető szereplője. Termékei induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére, kiemelten az autóiparban.

Most 350 fős vállalatuk élére keressük leendő vezetőjüket az alábbi pozícióba:

LEENDŐ LEGFŐBB FELADATAI:
  • A társaság folyamatos működésének irányítása a 8 felső vezető munkájának közvetlen koordinálásával.
  • Közép- és hosszútávú vállalati stratégia kidolgozása.
  • Határidőknek, minőségi és mennyiségi követelményeknek megfelelő, költséghatékony céges működés garantálása, gyártóüzem működésének aktív felügyelete.
  • Hatékonysági mutatószámok, fő teljesítménymutatók nyomon követése, javító intézkedéshez szükséges döntések meghozása.
  • A társasági mérleg- és a vagyonkimutatás elkészíttetése, éves költségvetési terv összeállítása.
  • Havi és éves jelentések, költségelszámolások, kimutatások készítése.
POZÍCIÓ EREDMÉNYES BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES:
  • Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség.
  • Több mint 5 évig egy autóipari elektronikai gyártó cégnél dolgozott, amelyből 3 évet vezetői pozícióban töltött.
  • Legalább 8 év gyártó környezetben szerzett releváns szakmai tapasztalat.
  • Felsőfokú/ tárgyalási szintű angol nyelvismeret (szóban és írásban egyaránt – anyavállalattal történő kapcsolattartáshoz).
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, ERP és MES rendszerek).
  • B kategóriás jogosítvány (gyártó egységek megközelítéséhez).
  • Határozott és proaktív hozzáállás.
  • Kreatív problémamegoldó készség, feladatorientáltság és céltudatosság.
  • Módszeres, strukturált és szisztematikus munkaszemlélet és jó elemző készség.
KIVÁLASZTÁS SORÁN ELŐNYT JELENT, DE NEM FELTÉTEL:
  • Német nyelvismeret.
AMIT MUNKÁJA MEGBECSÜLÉSEKÉNT PARTNERÜNK KÍNÁL:
  • Szakértelem függvényében meghatározott alapfizetés.
  • Kiemelkedő teljesítményarányos éves bónusz.
  • Céges autó (teljeskörű magánhasználatra).
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy multinacionális nagyvállalatnál.
  • Kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség.
  • Rugalmas munkaidőbeosztás.
Munkavégzés helye: Gyöngyös

Ha felkeltette érdeklődését a lehetőség, és szívesen csatlakozna a Partnerünk vezetéséhez, akkor jelentkezzen frissített ANGOL nyelvű önéletrajza csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

MANUFACTURING / PRODUCTION | Budapest

Ügyfelünk dinamikusan növekvő magyar vállalat. Kis szériás, egyedi gyártási és fejlesztési folyamataik operatív és stratégiai vezetésére keresünk számukra agilis munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 23 nap múlva