SENIOR KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Zala megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Megbízónk svéd nyomdaipari cég, akik 2002 óta működnek Magyarországon, két telephelyen: Zalalövőn és Jászberényben.

Cégcsoportjuk a világ 4 kontinensének, 20 különböző országában van jelen.

Fő profiljuk az íves offset, -digitális nyomtatás és csomagolás.

Jelenleg 215 fő elkötelezett munkavállaló biztosítja a magas szintű termelést, amellyel autóipari, kisháztartási gépgyártó és szépségipar területén működő vállalatokat szolgálnak ki.

Munkatársi körükbe, zalalövői székhelyükre az alábbi pozícióba keresik új, ambiciózus kollégájukat.

Feladatok:
  • Havi /éves zárások jelentések, elemzések készítése,
  • Könyvelési folyamat ellenőrzése, adózási feladatok ellátása,
  • Részvétel havi, negyedéves, éves tulajdonosi jelentés összeállításában,
  • Könyvvizsgálóval való kapcsolattartás, könyvvizsgálat támogatása,
  • Törvényi változások nyomon követése és ezek adaptálása a folyamatokba,
  • Pénzügyi igazgató munkájának támogatása,
  • Pénzügyi folyamatok optimalizálása,
  • Ad hoc jelentések készítése.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi közgazdasági vagy pénzügyi végzettség,
  • Minimum 5 éves tapasztalat teljeskörű könyvelésben,
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés,
  • Alapfokú angol nyelvtudás.
Előny:
  • Adótanácsadói végzettség és tapasztalat.
Amit megbízónk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér és kimagasló mértékű juttatások,
  • Átlagon felüli bejárás támogatás,
  • Biztonságot nyújtó, stabil környezet,
  • Heti 2 nap home office lehetőség,
  • Hosszútávú munkalehetőség.
Munkavégzés helye: Zalalövő

Munkaidő: hétfőtől - péntekig, napi 8,5 óra

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Megbízónk új munkatársat keres Budapesti irodájába az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Somogy megye

Megbízó cégünk fő tevékenysége a szénhidrogén szállító vezetékek és azok tartozékainak tervezése, kivitelezése és karbantartása. Több, mint 30 éve vannak jelen a piacon, ezalatt a folyamatos fejlesztésnek köszönhetően a régió egyik legfelkészültebb technológiai szereléseket végző cégévé váltak. Siófoki irodájukba keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Bács-Kiskun megye

Szívesen kamatoztatná könyvelői tapasztalatát egy olyan családias szakmai közegben, ahol széleskörű támogatást nyújtanak Önnek, emellett nagyfokú önállóságot és fejlődési lehetőséget is kaphat? Akkor ez a hirdetés Önnek szól! Partnerünk egy 100%-ban magyar tulajdonú cég, amely 1992-ben kezdte meg működését, elsősorban pedig mezőgazdasági gépek és járművek alkatrészeinek kis- és nagykereskedelmével foglalkozik. Vevőik között megtalálhatóak a mezőgazdasági őstermelők, kis-és középvállalkozások és erdészetek is - az utóbbi években pedig már a szomszédos országokba is exportálják termékeiket. Most számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva