BIZTONSÁGTECHNIKAI SZERELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk több mint 10 éve foglalkozik biztonságtechnikai rendszerek kialakításával, őrzésvédelmi szolgáltatással, ill. távfelügyeleti, gépjárművédelmi szolgáltatásokkal.

Bővülő csapatukba keressük új munkatársukat

pozícióba.

Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!
Feladatok, amik a pozícióban várnak majd:
  • Komplett gyengeáramú rendszerek telepítése, beleértve a kamera-, beléptető-, tűzjelző-, riasztórendszerek telepítését és üzembe helyezését
  • Elektromos karbantartási munkák elvégzése
Megbízónk elvárásai:
  • Középfokú végzettség bármely területen a következők közül: műszerész, villanyszerelő, villamos berendezésszerelő, elektromos technikus
  • Önálló munkavégzés
  • Tanulási hajlandóság
Előny, ha ezekkel rendelkezel:
  • Elektronikus vagyonvédelmi rendszerszerelő OKJ-s végzettség
  • Szakmai tapasztalat gyengeáramú kivitelezésben
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin
Amit a cég kínál:
  • Piacképes fizetés
  • Egyénre szabott jutalmazás és bónusz teljesítmény függvényében
  • Cégesautó saját használatra is
  • Munkavégzéshez mobiltelefon
  • Rugalmas munkavégzés: a törzsidő hétköznapokon 8:00 és 16:30, a munkavégzés szükség szerinti
Munkavégzés helye: budapesti központtal országos munkavégzés

Kattints a jelentkezés gombra és küldd el az önéletrajzod!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Pest megye

Partnerünk egy japán tulajdonú cég hazai leányvállalata, amely ipari hűtéstechnikával és kompresszorszervizzel foglalkozik. Csapata bővítéséhez keressük új munkatársát az alábbi pozícióba, ipari hűtőgépek és kompresszorok szerelésére.

A hirdetés lejár 41 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Megbízónk, a Siemens Zrt. IC BT BAU (Infrastructure&Cities, Building Technologies, Building Automation) üzletágának 2013. év folyamán végrehajtott kiszervezése következtében jött létre. A céget az üzletág munkatársai alapították a Siemens támogatásával, tevékenységében is főleg az üzletág volt munkatársai vesznek részt. Számukra keresünk most új munkavállalót az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 9 nap múlva

Megbízónk egy magyar tulajdonban lévő ipari gyártó vállalat. Dunaharasztiban található telephelyükre, a gyártási csoportjukba keresünk számukra pályakezdő és tapasztalattal rendelkező munkatársakat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 20 nap múlva