Állásajánlat: MIKROBIOLÓGIAI CSOPORTVEZETŐ

Hivatkozási szám: MIKROBCS-0906

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 85000 jól képzett alkalmazott összesen 1800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

A cégcsoport magyarországi leányvállalata 1991 óta működik Magyarországon. A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

A cég új munkatársat keres
ÉLELMISZER MIKROBIOLÓGIAI CSOPORTVEZETŐ
munkakörbe.

Az alábbi feladatok várnak Önre:
  • Vizsgálati tervek készítése, nyomon követése a vállalati előírásoknak és irányelveknek megfelelően.
  • Élelmiszer mikrobiológia csoport irányítása.
  • Munkaszervezés.
  • Élelmiszer mikrobiológiai vizsgálatok elvégzése.
  • Eredmények dokumentálása.
  • Laboratóriumi háttértevékenység végzése: eszközök előkészítése, táptalajok főzése, sterilezése; laboratóriumi berendezések működtetése, a megfelelő működés ellenőrzése.
  • Mintakezeléssel, vizsgálati jegyzőkönyvek és egyéb jelentések elkészítésével, gondozásával kapcsolatos adminisztratív feladatok.
  • A tevékenységhez szükséges jogszabályok, szabványok, egyéb normatív dokumentumok figyelése, kezelése.

Ami szükséges a pozíció betöltéséhez:
  • Élelmiszer mikrobiológus végzettség.
  • Hasonló munkakörben szerzett 4-5 éves tapasztalat.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Rugalmasság.
  • Terhelhetőség.
  • Pontosság, precizitás.

Előnynek számít:
  • Élelmiszer mikrobiológián szerzett vezetői tapasztalat.
  • Mikrobiológus végzettség.
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:
  • Hosszútávú munkalehetőség.
  • Stabil, nagyvállalati háttér.
  • Megbízhatóság.
  • Korrekt fizetés, juttatások.
Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozícióink

VEGYÉSZTECHNIKUS