Állásajánlat: TERÜLETI KÉPVISELŐ / Somogy megye

Állásajánlat: TERÜLETI KÉPVISELŐ
Hivatkozási szám: MSTTERUL-0902

Van műszaki értékesítésben szerzett tapasztalatod?
Könnyen teremtesz kapcsolatokat?
Akkor TÉGED keresünk!

Ügyfelünk Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cége, mely 31 szaküzletével és 2 webáruházával már 26 éve meghatározó szereplője a villamossági piactérnek. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

TERÜLETI KÉPVISELŐ

Régió: Somogy megye

Feladatok:

  • Új partnerek felkutatása, megnyerése, szerződések előkészítése,
  • Meglévő ügyfelek terv szerinti látogatása,
  • Árajánlatok készítése,
  • Szakmai segítségnyújtás - szükség esetén gyártók, termékfelelősök bevonásával,
  • Futó projektek nyomon követése, kezelése, problémamegoldás,
  • Együttműködési szerződések megkötése,
  • Bolti értékesítés eseti jelleggel,
  • Értékesítési célok elérése, telephely támogatása.

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettséged van,
  • Rendelkezel minimum 2 éves tapasztalattal műszaki termékek értékesítésében,
  • Megbízható vagy és pontos a munkavégzésed,
  • Van B kategóriás jogosítványod és vezetési rutinod,
  • Minimum alapszintűek a számítástechnikai ismereteid,
  • Kiváló a kommunikációs és a kapcsolatteremtő képességed.

Előnyök:

  • Középfokú villamosipari és/vagy kereskedelmi végzettséggel rendelkezel,
  • Van tapasztalatod villamossági anyagok értékesítésében,
  • Már van szakmai vevőköröd.

Juttatások, ajánlat:

  • Dinamikusan fejlődő csapatunk tagja lehetsz biztos vállalati háttérrel,
  • Hosszú távon számítunk a munkádra,
  • Versenyképes fizetés és juttatási rendszer vár,
  • Biztosítjuk a munkához szükséges CÉGES AUTÓT, laptopot és telefont.

Munkavégzés helye:

  • Somogy megye

Egyéb információk:

  • Munkaidő: napi 8 óra,
  • Munkavégzés helye: Kaposvár és vonzáskörzete,
  • Szerződés jellege: határozatlan idejű.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, kérjük szakmai önéletrajzoddal, valamint bérigényed megjelölésével pályázz!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő

Pozíciószint:

  • Beosztott