Állásajánlat: REGIONÁLIS ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ (SZEGED, KECSKEMÉT)

Hivatkozási szám: REGERTVE-0827

Ágazatában piacvezető kereskedelmi vállalat keres dinamikusan fejlődő fiatalos csapatába új vezető munkatársat az alábbi pozícióba:

Regionális Értékesítési Vezető
(Szeged, Kecskemét)

Főbb feladataid lesznek:
  • A területed éves üzleti terveinek elkészítése (forgalom, személyzet, expanzió)
  • A hozzád tartozó 10 áruház működésének koordinálása és eredményeségének ellenőrzése
  • 130fős csapat feletti munkáltatói jogkör gyakorlása
  • Áruházvezetői csapatod kiválasztása, betanítása, irányítása és fejlesztése
  • A vállalat értékesítési politikájának és a felső vezetés elvárásainak megvalósítása
  • Piac- és konkurenciaelemzés, új üzletek nyitása

Elvárásaink veled szemben:
  • Felsőfokú végzettség
  • 5 éves kereskedelmi területen szerzett vezetői gyakorlat
  • Kimagasló problémamegoldó és szervezőkészség
  • Kiváló kommunikáció, jó kapcsolatépítési készség
  • Magabiztos, cél- és eredményorientált személyiség
  • Erős felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

Amit mi biztosítunk számodra:
  • Vezetői csomag: céges autó, mobil telefon, laptop
  • Átlagos bruttó havi jövedelem: 900.000,- Ft
  • Stabil, biztonságot nyújtó vállalati háttér
  • Változatos, felelősségteljes munkakör
  • Kiszámítható, tervezhető munkaidő

Munkavégzési hely: Szeged, Kecskemét, Kiskunfélegyháza

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül