Állásajánlat: KONTROLLER / Budapest

Állásajánlat: KONTROLLER
Hivatkozási szám: MSTKONTR-0821

Ügyfelünk a világ egyik vezető műszaki szolgáltatásokat nyújtó szervezete. A kölni központú, 1872-ben létrehozott vállalat ma több mint 60 országban, 500 telephelyen összesen 19.700 munkatársat foglalkoztat.

Most munkatársat keres az alábbi pozícióba:

KONTROLLER

Ideális pályázónk olyan könyvelési tapasztalattal is rendelkező gazdasági szakember, aki szakmai pályafutását a kontrolling területén folytatta és kihívásnak tekintené egy vállalat teljes kontrolling tevékenységének ellátását.

Feladatok:

  • Rendszeres riportok készítése a cégvezetés, az üzletágigazgatók, a szakterületek és a tulajdonosok részére,
  • Hónapzárásokban aktív részvétel, pénzügyi kimutatások készítése, ellenőrzése, elemzése,
  • Pénzügyi tervezésben való részvétel; éves és középtávú tervek készítése,
  • Ad-hoc információk, előrejelzések, alvállalkozói kimutatások készítése,
  • Profitcenter szemléletű gazdálkodás, költségallokációk ellenőrzése,
  • Kapcsolattartás a szakterületek vezetőivel és üzletágigazgatókkal,
  • Értékesítési riport összeállítása, devizás tételek átértékelése.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (gazdasági/pénzügyi/kontrolling),
  • Minimum 3 év kontroller munkakörben szerzett tapasztalat szolgáltató cégnél,
  • Legalább 1 év könyvelői tapasztalat,
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete és használata (szóban és írásban egyaránt),
  • Erős analitikai gondolkodásmód, problémamegoldó képesség,
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • MS Office, kiváló Excel használat,
  • Proaktivitás, felelősségteljes munkavégzés, pontosság, jó kommunikációs készség.

Előnyök:

  • Német nyelv ismerete,
  • Nemzetközi cégnél szerzett kontrolling tapasztalat,
  • SAP HANA FI/CO modul ismeret.

Juttatások, ajánlat:

  • Szakmai tapasztalatnak megfelelő bérezési struktúra,
  • Átlagosnál magasabb Cafeteria keret,
  • Biztos, nemzetközi háttér,
  • Hosszú távú, kihívásokkal teli szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helyszíne: Budapest, XIII. kerület,
  • Munkaidő: teljes munkaidőben, rugalmas munkarendben (törzsidő 9:00-15:00-ig),
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal valamint bérigény megjelölésével pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Kontrolling
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (SSC/BSC/részterület)

Pozíciószint:

  • Beosztott