Állásajánlat: SZERVIZTECHNIKUS (Biomassza kazán)

Hivatkozási szám: MSTOSZER-0814

Ügyfelünk Európa egyik vezető fűtési szerelvény gyártója, akik több, mint 100 éves múlttal rendelkeznek.
Ügyfeleik és partnereik részére minőséget, igényes kivitelezést, kedvező ár-érték arányt és hatékony műszaki megoldásokat, valamint támogatást biztosítanak.

A magyarországi leányvállalatuk biomassza kazán üzletágába keressük az új munkatársukat
SZERVIZTECHNIKUS (Biomassza kazán)
pozícióba.

Feladatok:
  • Biomassza kazánok helyszíni összeszerelése, beüzemelése, javítása
  • Garanciális javítások elvégzése
  • Műszaki tanácsadás, javaslat a partnerek felé
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
Elvárások:
  • Legalább középfokú villamosipari végzettség (pl. villanyszerelő, elektromos gép-és készülékszerelő)
  • Hegesztési tapasztalat
  • Microsoft Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Utazási hajlandóság
  • Talpraesett, határozott fellépés
  • Önállóság
Előnyök:
  • Kazánjavításban való jártasság
  • Német és/vagy angol alapfokú nyelvismeret
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes jövedelem (cafeteria+bónusz)
  • Céges autó biztosítása
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai képzések, fejlődési lehetőség
Munkaidő:
  • Szezononként változó munkaidő, kötetlen munkarend, ügyelet vállalása felváltva a kollégával
Munkavégzés helye:
  • Budapesti központtal, országosan
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezéséhez csatolja frissített magyar nyelvű önéletrajzát!