Állásajánlat: JUNIOR PROPERTY DEVELOPER / Budapest

Állásajánlat: JUNIOR PROPERTY DEVELOPER
Hivatkozási szám: BERUHMAN-0807

Ágazatában piacvezető kereskedelmi vállalat keres dinamikusan fejlődő fiatalos csapatába új munkatársat az alábbi pozícióba:

JUNIOR PROPERTY DEVELOPER

Feladatok:

  • Ingatlanfejlesztési projektekben való részvétel, a tervezéstől a megvalósításig (Például: iroda építések, ipari csarnoképítés és bővítés)
  • Kivitelezői árajánlatok bekérése, kiértékelése, és a szerződéskötés előkészítése
  • Költség és ütemterv készítése és követése, a kivitelezési határidők felügyelete
  • Új épületek tervezésében való közreműködés
  • Együttműködés a műszaki ellenőrökkel és a helyszíni építésvezetőkkel
  • Ingatlanjaink üzemeltetési feladataiban való részvétel
  • Hatósági és szakhatósági engedélyeztetés, kapcsolattartás

Elvárások:

  • Műszaki szakterületen szerzett felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 éves tapasztalat
  • Határozott személyiség, proaktív hozzáállás
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Műszaki ellenőri és felelős műszaki vezetői jogosultság

Juttatások, ajánlat:

  • Céges autó magán használatra is
  • Mobiltelefon (magán használatra is), laptop, teljes ruházat
  • Vállalati kedvezmények
  • Változatos munkakör, kihívásokkal teli komplex feladatok
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
  • Innovatív és professzionális munkakörnyezet, támogató csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Kivitelezés/Építésvezetés
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki menedzser
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás

Pozíciószint:

  • Beosztott