Állásajánlat: TELEPHELY VEZETŐ / Komárom-Esztergom megye

Állásajánlat: TELEPHELY VEZETŐ
Hivatkozási szám: TELEHVEZ-0806

Partnerünk, hazánk meghatározó és dinamikusan fejlődő, magyar és nemzetközi piacokon is elismert, 100%-ban magyar tulajdonú agráripari cégcsoportja. KÖRNYEI, több termelőüzemből álló gyártó és raktárközpontjának vezetésére keresik új munkatársukat az alábbi pozíció betöltésére:

TELEPHELY-VEZETŐ IGAZGATÓ

Feladatok:

  • A gyártóüzemek, és egyéb egységek működésének vezetése, ellenőrzése a zavartalan termelés feltételeinek biztosítása
  • Részvétel a központ szervezeti és technológiai fejlesztésében
  • Az üzemvezetők munkájának irányítása
  • Részvétel az üzleti tervek elkészítésében és végrehajtásában
  • A telephelyen végrehajtott beruházások, tervezése, felügyelete
  • Kapcsolattartás és kooperáció a cégcsoport többi üzemegységével és a managementtel
  • Munkáltatói feladatok ellátása a telephely valamennyi egységénél
  • Jogszabályi megfelelőség ellenőrzése és biztosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Gyártóüzem vezetésében szerzett minimum 5 éves tapasztalat
  • Számítógépek és office-programok készségszintű használata
  • Környei munkavégzésre való hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Büntetlen előélet
  • Magas szintű önálló problémamegoldó képesség

Előnyök:

  • Műszaki végzettség és gyakorlat

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés
  • Laptop, telefon, szolgálati személygépkocsi
  • Dinamikus csapatmunka
  • Egyéb juttatások (pl. cafetéria)
  • Családbarát munkahely

Munkavégzés helye:

  • Komárom-Esztergom megye

Egyéb információk:

  • Munkavégzés pontos helye: Környe
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Felsőfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Vezetői/menedzseri pozíciók
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Egyéb vezetői pozíciók
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Létesítmény üzemeltetés
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Gyártás / Termelés

Pozíciószint:

  • Középvezető / Menedzser