Állásajánlat: KÜLKERESKEDELMI BONYOLÍTÓ/EXPORT ASSZISZTENS / Pest megye

Állásajánlat: KÜLKERESKEDELMI BONYOLÍTÓ/EXPORT ASSZISZTENS
Hivatkozási szám: EXPOASSZ-0731

Hazánk meghatározó és dinamikusan fejlődő, magyar és nemzetközi piacokon is elismert agráripari cégcsoportja keres új munkatársat pilisvörösvári irodaházába a következő pozícióba:

Külkereskedelmi bonyolító, export asszisztens

Új munkatársunk feladata az export üzletág teljes körű adminisztrációjának lebonyolítása, irányítása, az export munkájának támogatása.

Feladatok:

  • külkereskedelmi ügyletek bonyolítása, szervezése, véleményezése
  • megrendelések nyomon követése, értékesítés támogatása, jelentések készítése
  • nemzetközi partnerekkel és társosztályokkal való kapcsolattartás
  • havi és időszakos jelentések, prezentációk, táblázatok előkészítése angol nyelven
  • üzleti tárgyalások előkészítése, kapcsolódó tanácsadás
  • vámügyintézéshez szükséges dokumentáció összeállítása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • hatékony, pontos, gyors munkavégzés, terhelhetőség
  • kiváló kommunikációs és szervezési készség
  • számítógépes felhasználói ismeretek

Előnyök:

  • egyéb nyelvtudás (német, francia, orosz, lengyel, román, szlovák, szerb)
  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • versenyképes jövedelem, cafeteria
  • változatos, nemzetközi ügyletekhez kapcsolódó feladatok
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • innovatív cégkultúra
  • hosszú távú munkalehetőség
  • családbarát munkahely

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Pilisvörösvár
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül.

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Export sales
  • ASSZISZTENS / TITKÁR / TITKÁRNŐ: Személyi asszisztens/Titkár/Titkárnő
  • ASSZISZTENS / TITKÁR / TITKÁRNŐ: Szakmai-/Team asszisztens
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Külkereskedelmi bonyolító
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Értékesítési / kereskedelmi asszisztens