Állásajánlat: VILLAMOSMÉRNÖK

Hivatkozási szám: MSTOVILL-0730

Partnerünk amerikai tulajdonban lévő, autóipari termelő vállalat, amely Magyarországon 1994 óta van jelen. Termékeinket olyan autókban használják fel, mint pl. BMW, Volvo, Ford, Volkswagen. Termelési tevékenységük támogatására keresünk

VILLAMOSMÉRNÖK
munkatársat számukra.

Feladatok:
  • Szoftverfejlesztés ipari gyártóberendezésekhez, egyedi célgépekhez
  • Berendezések elektromos tervezése, a kivitelezés nyomon követése, koordinálása
  • Műszaki dokumentáció készítése
  • Részvétel a berendezések telepítésében, beállításában, karbantartásában és javításában a megrendelő telephelyén
  • A berendezéseket vezérlő PLC programok fejlesztése és karbantartása
  • Elektromos karbantartók szakmai támogatása
  • Szükséges alkatrészek rendelése, kapcsolattartás beszállítókkal
Elvárások:
  • Szakirányú technikus végzettség
  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • PLC programozási ismeretek (Omron, Siemens)
  • EPLAN elektromos tervezési ismeretek
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Angol nyelv ismerete
Előnyök:
  • Felsőfokú végzettség
  • Ipari automatizálásban szerzett tapasztalat
  • AutoCAD vagy Solidworks felhasználói szintű kezelése
  • Robotok ismerete (ABB, Fanuc, Kuka)
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezési csomag (alapfizetés+cafeteria+ bejárás támogatás)
  • Fiatal, összetartó csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség (külföldi továbbképzésekkel, tréningekkel támogatják, fejlesztik a szakmai tudásod)
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
  • Halásztelek
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk jelentkezését a rendszerünkön keresztül!