Állásajánlat: SENIOR PHP FEJLESZTŐ / Budapest

Állásajánlat: SENIOR PHP FEJLESZTŐ
Hivatkozási szám: SENIPHPF-0702

Partnerünk az ország kiemelkedő és meghatározó, szórakoztató egységek ( fitness központ, mozi, játszóház) kialakításával és működtetésével foglalkozó komplexum, közel 20 éve vannak jelen a hazai piacon. Dinamikusan bővülő csapatukba keresünk most legalább 2 éves PHP fejlesztői tapasztalattal szakembert az alábbi pozícióba:

SENIOR PHP FEJLESZTŐ

Feladatok:

  • Weboldalak, webes alkalmazások fejlesztése
  • Internetes alkalmazások fejlesztése, főként PHP nyelvre alapulva
  • Belső használatú adminisztratív és BI rendszerek fejlesztése
  • Rendszerek összekapcsolását segítő konverter interfészek, adatok feldolgozását támogató scriptek készítése
  • Fejlesztéshez kapcsolódó dokumentáció készítése, egyéb adminisztratív feladatok elvégzése
  • Elvégzett fejlesztések tesztelése
  • Juniorok mentorálása

Elvárások:

  • 2-3 éves PHP programozói tapasztalat
  • Szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Mobilra optimalizált, illetve reszponzív weboldalak készítésében való jártasság
  • Jártasság kliens oldali technológiákban(JavaScript)
  • Korszerű PHP alapú keretrendszerek ismerete( pl. Symphony, Laravel)
  • GIT verziókezelő rendszer ismerete
  • Docker ismerete

Előnyök:

  • Gyakorlat automatizált unit tesztelésben
  • Design patterned átfogó ismerete és gyakorlati alkalmazása
  • Agilis módszertanok alkalmazása
  • Vezetői affinitás, nyitottság új technológiák bevezetésére
  • CI/CD tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Piacképes alapbér + cafetéria
  • Laptop, mobiltelefon
  • Modern környezet, eszközök
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed kérlek jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül.
  • Munkavégzés helye: XII. kerület

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Sitebuilder (PHP / HTML / JS)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Vállalatirányítási rendszerek (SAP / Oracle / MS Dynamics)

Pozíciószint:

  • Specialista