Állásajánlat: REGIONÁLIS ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

Hivatkozási szám: MSTOREVE-0628

Megbízónk német tulajdonú vállalat, aki ipari létesítmények számára értékesít forgácsoló és fúró szerszámokat, mérőszerszámokat, továbbá általános kéziszerszámokat, munkavédelmi eszközöket és csiszolóanyagokat.

Egyik értékesítői csapatuk élére
REGIONÁLIS ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

kollégát keresünk
a közép-magyarországi régió területére.

Feladatok:
  • 5 fő műszaki tanácsadó irányítása, kontrollálása
  • Beosztott munkatársak folyamatos képzése, coachingolása
  • Értékesítés szervezése, értékesítési stratégia kialakítása
  • A vállalat értékesítési céljainak és stratégiájának végrehajtása
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel, üzleti stratégia kidolgozása
  • Ügyfelek esetleges problémáinak megoldása
  • Éves szerződések előkészítése, letárgyalása, megvalósítása, nyomonkövetése
  • Forgalmi-, aktivitási- és költségtervek készítése
  • Értékesítési terv kidolgozása éves szinten
  • Új együttműködési lehetőségek kidolgozása és menedzselése
  • Piaci versenykörnyezet figyelemmel kísérése

Elvárás:
  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Műszaki B2B értékesítésben szerzett legalább 4-5 év tapasztalat, ezen belül pedig legalább 2 év vezetői tapasztalat
  • Aktív középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Meggyőző, dinamikus, eredményorientált személyiség
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség, motiváltság
  • Érvényes jogosítvány (B kategória), számítógépes ismeret (SAP, Excel)

Előny:
  • Termelővállalatoknál kialakult kapcsolatok
  • Felsőfokú műszaki végzettség

A feladatok sikeres elvégzését a cég a következőkkel támogatja:
  • Hivatalosan bejelentett munkaviszony, hivatalos elszámolás, stabil munkahely
  • Karrierlehetőség, folyamatos képzés, nemzetközi háttér, kiváló munkahelyi légkör
  • Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményarányos prémiumrendszer)
  • Cégautó, kommunikációs eszközök
  • Egészségszűrő csomag
  • Fiatal, lelkes, motivált csapat
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség

Munkavégzés helye:
  • Budapesti irodával, közép-magyarországi régióban

  • Frissített, részletes szakmai önéletrajzát kérjük csatolja jelentkezéséhez!