Állásajánlat: C# FEJLESZTŐ

Hivatkozási szám: MSTOCFEJ-0613

Megbízónk több, mint 20 éve van jelen a magyar piacon. Az egyik kiemelkedő termékük egy szoftvercsomag, amely megoldást nyújt kis-és középvállalkozások hitelezés területén felmerülő bármely feladatra.
Bővíteni szeretnék a csapatukat egy tapasztalt
C# FEJLESZTŐ
kollégával, aki támogató szoftverek backend fejlesztésével fog foglalkozni.

Feladatok:
  • Fejlesztést támogató eszköz(ök) backend fejlesztése
  • Fejlesztés során repetitív módon előforduló tevékenységek automatizálása 20-30 input paraméter alapján
  • C# osztályok legenerálása / rendszerbe integrálása
  • Meglévő forráskód értelmezése
  • Dokumentálás
Elvárások:
  • Műszaki középfokú végzettség, előny villamosmérnök/ informatikus végzettség
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat valamilyen objektum orientált program nyelven full stack VAGY backend oldalú fejlesztésben pl.: C#, java, delphi
  • Alap szakmai angol nyelvtudás- szakmai anyagok, kifejezések olvasása, értése
  • Probléma megoldó attitűd
  • Logikai gondolkodásmód
Előny:
  • Banki területen szerzett fejlesztői tapasztalat
Technológia:
  • C#
  • .NET
  • SQL
  • Angular
  • Agilis módszertan
  • Entity
Amit kínálnak:
  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Alkalmazotti jogviszony VAGY alvállalkozói szerződés lehetősége
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Heti rendszerességű home-office
  • Rugalmas munkavégzés
Munkavégzés helye:
  • Budapest III. kerület
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük frissített önéletrajzzal jelentkezz!