Állásajánlat: DISZPÉCSER

Hivatkozási szám: DISZPECS-0612

Nagykereskedelmi területen működő nagyvállalat az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Diszpécser

Munkavégzési hely: Budapest IX. kerület
Munkaidő: 16.00-01.00

A Te feladataid lennének:

Éjszakai kiszállító munkavállalók irányítása
A cég kiszállításának koordinálása
Pontos indulások biztosítása
Saját gépkocsik irányítása és elszámoltatása
Gépkocsivezetők beosztásának elkészítése, naprakész vezetése
Kommunikáció és napi szintű kapcsolattartás a sofőrökkel
Együttműködés a raktári társterületekkel
Adminisztrációs feladatok ellátása (szabadság kiadás stb.)
Új munkavállalók beillesztése

Elvárások:

Középfokú végzettség
Gépkocsivezetők irányításában, elszámoltatásában szerzett gyakorlat
Kimagasló kommunikációs és problémamegoldó képesség
Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit Neked kínálunk:

Elérhető jövedelem: bruttó 520.000,-Ft
Biztos, bejelentett, versenyképes jövedelem
Céges mobiltelefon
Fiatalos csapatban történő munkavégzés
Professzionális munkakörnyezet
Nagyvállalati háttér

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!