Állásajánlat: GYÁRTÁSI CSOPORTVEZETŐ

Hivatkozási szám: MSTOGYAR-0606

Ügyfelünk innovatív kültéri, energiatermelő térburkolat fejlesztésével és gyártásával foglakozik. A vállalat esztétikus és helytakarékos, megújuló energiájú rendszereket kínál, nagy teljesítményű napelemek beépítésével, újrahasznosított műanyagból készült térburkolatokat.

Hozzájuk keresünk most
GYÁRTÁSI CSOPORTVEZETŐ
kollégát, aki 6 fő irányításáért, koordinálásáért fog felelni.

Feladatok:
  • A gyártási terület tevékenységeinek koordinálása, felügyelete, ellenőrzése: 2 gyártó üzem: összeszerelő üzem, műanyag gyártó üzem
  • A gyártási folyamat és a minőségi elvárások biztosítása
  • Gyártás előkészítési feladatok
  • Raktármenedzsment, beszerzés koordinálása
  • Logisztika és szállítmányozás megszervezése, koordinálása
  • Kitűzött KPI célok megvalósítása
  • Új eljárástechnikák bevezetése, folyamatkidolgozás, folyamatoptimalizálás
  • Munkautasítások elkészítése
  • Termeléshez kapcsolódó kalkulációk elvégzése
  • Az adott területhez tartozó budget felelőssége
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 2-3 év tapasztalat gyártásban, mint pl.: műanyag, építőipari, energetikai területen, ahol a gyártási folyamatokat át kellett látnia
  • Középfokú angol nyelvtudás- írás, olvasás, értés, és kommunikáció szinten is- minden leírás angol nyelven van, belső kommunikáció is angolul folyik
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, vezetői gyakorlat
  • Vezetői ambíciók
Előny:
  • People managment tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Stabil, családias munkakörnyezet és cég kultúra
  • Innovatív, környezet tudatos termékkör
  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Folyamatok kialakításában való részvétel lehetősége

Munkaidő:

  • H-P 8:00-16:30
Munkavégzés helye:
  • Hajdúnánás- Hajdú-Bihar Megye
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, frissített önéletrajzzal pályázzon!