Állásajánlat: ÉRTÉKESÍTÉSI & MARKETING IGAZGATÓ

Hivatkozási szám: MSTOSALE-0606

Partnerünk egy  nívós hibrid szállodalánc (hotel+hostel). Hotelükben különböző típusú szállást találhatnak a vendégek: a hostel szobáktól a
privát szobákig. Ez év őszén nyitják meg Budapest belvárosában az új hotelüket amelynek élére keressük új munkatársukat

ÉRTÉKESÍTÉSI & MARKETING IGAZGATÓ
pozícióba.

Feladatok:
  • Értékesítési vezetőként fő feladat a stratégiák kialakítása és implementálása a szegmensben
  • A menedzsmenttel együttműködve kidolgozni az értékesítési tervet
  • A hotel értékesítési tevékenységének teljes körű irányítása, kiemelten a bevételi és foglaltsági információkra vonatkozóan
  • Értékesítési stratégiák, célok kialakítása és végrehajtatása
  • Üzleti partnerekkel történő kapcsolattartás, közönségkapcsolatok ápolása, utazási irodákkal folyamatos kapcsolat építés
  • Piaci ár változásaira való azonnali reagálás
  • Piac folyamatos monitorozása, konkurencia figyelés, piaci előrejelzések készítése
  • Ügyfél elégedettség felmérése és biztosítása
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 1-3 év szállodaiparban eltöltött vezetői tapasztalat sales és/vagy marketing területen
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Bármelyik, szállodában használatos szoftver ismerete
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség, vendégközpontúság
Előny:
  • Orosz nyelvtudás
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok egy új szálloda megnyitásában
  • Rugalmas munkaidő
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú karrierlehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 7. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!