Állásajánlat: ÜZLETI ELADÓ

Hivatkozási szám: MSTOJTZG-0603

Budapesti XV. kerületben lévő 100% - ban magyar tulajdonnal és 28 éves múlttal rendelkező számítástechnikai cég kereskedelmi üzletágába
keres munkatársat

ÜZLETI ELADÓ
pozícióba.

Feladatok :
  • Folyamatos  vevőkiszolgálás ( telefonon és személyesen), értékesítés
  • Számlák kiállítása, pénzkezelés
  • Készletek leltározása, rendben tartása
  • Árucsomagolások, egységcsomagok elkészítése

Elvárás :
  • Minimum középfokú végzettség
  • Word, Excel és Internet ismeret, kezelés
  • ” B” kat gépkocsi vezetői jogosítvány
  • Számlázási, pénzkezelési gyakorlat
  • Hasonló munkakörben legalább 3 éves tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Raktári áru kikészítéshez, vevői kiszolgáláshoz megfelelő fizikai erőnlét
  • Hajlandóság az új dolgok elsajátítására

Előny:
  • Kereskedelmi téren szerzett tapasztalat
  • C kategóriás jogosítvány

Amit a cég kínál:
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Figyelmet fordítunk az új munkatársak beilleszkedésére, a cégfolyamatinak elsajátításában
  • Kiszámítható munkavégzés (egy műszakos munkarend)
  • Bérezés, egyéb juttatások megegyezés szerint

Egyéb:
  • Munkavégzés csak főállásban, bejelentett munkaszerződéssel

Munkavégzés helye:
  • Budapest, XV. kerület

Jelentkezéshez kérjük küldje el önéletrajzát és motivációs levelét!