Állásajánlat: TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐ (B2B SZOLGÁLTATÁS ÉRTÉKESÍTÉS - JUNIOR PÁLYÁZÓK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!)

Hivatkozási szám: MSTOERTE-0531

Ügyfelünk a világ vezető kintlévőségbiztosítója, aki 70 éve segíti a vállalkozásokat a tartós és fenntartható gazdasági növekedés elérésében.
A vevői követelések kezelése terén - közel két évtizedes tapasztalatával - a vállalat Magyarországon is a piaci szereplők által elismert szakértőként működik. A megfelelő erőforrások birtokában bármilyen iparág, bármilyen méretű vállalat követeléskezelési igényeinek meg tudnak felelni, egyedi megoldási lehetőségeket kínálva minden ügyfelüknek.
Ők keresnek most a csapatukba új kollégát

TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐ
pozícióba

kockázatkezelési szolgáltatások értékesítésére - B2B szegmens.
Junior kollégák jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
  • Meglévő ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás telefonon és személyesen is
  • Új ügyfelek felkutatása, potenciális ügyfelek igényeinek feltérképezése
  • Igények alapján a testreszabott szolgáltatások prezentálása, árajánlatok készítése, teljes értékesítési folyamat menedzsmentje
  • Kijelölt értékesítési tervek teljesítése
  • Értékesítési tevékenység megtervezése és precíz adminisztrálása

Elvárások:
  • Min. középfokú végzettség
  • Min. 1 éves tapasztalat B2B vagy szolgáltatás értékesítés területén
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség
  • Rátermett, agilis személyiség
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Pontos, precíz munkavégzés nagyfokú önállóság mellett

Előny:
  • Angol nyelv ismerete
  • Hasonló szegmensben megszerzett tapasztalat

Amit kínálnak:
  • Alapbérezés mellett összetett juttatási csomag
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség (próbaidő után)
  • Céges gépjármű (magánhasználatra is)
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakör
  • Modern irodai környezet

Munkavégzés helye:
  • A központ Budapest XIII. kerület e
  • Ügyfél látogatás esetén Pest megyei és alkalmanként vidéki munkavégzés

Amennyiben szimpatikus a lehetőség és magának érzi a feladatkört, úgy várjuk jelentkezését frissített önéletrajza elküldésével!