Állásajánlat: AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK - PROJEKTVEZETŐ (Székesfehérvár)

Hivatkozási szám: MSTOPMRE-0529

Szeretnél:
  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek,mint te?
Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden!

AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK - PROJEKTVEZETŐ
munkatársat keresünk, Megbízónk Székesfehérváron található gyáregységébe.

A GRP üzletág, Öntöde és Hengermű szervezetének egyik meghatározó tagjaként, felelős leszel a gyártóberendezések működésének megbízhatóságáért, hatékonyságáért illetve beruházási lehetőségek kezdeményezéséért és a kapcsolódó projektek szakértői szintű vezetéséért. Támogató munkahelyi légkörrel és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel segítünk céljaid elérésében.

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:
  • Öntödei és hengerműi berendezések megbízhatóságát, hatékonyságát növelő fejlesztések, beruházások kezdeményezése
  • Alvállalkozókat koordinálva, beruházási projektek vezetése és szakértői szintű támogatása
  • Részvétel a fejlesztésekkel kapcsolatos döntések előkészítésében
  • Automatizálási specifikációk készítése új berendezésekhez és a meglévők módosítására
  • Projekt tervek, riportok készítése
  • Műszaki egyeztetések vezetése
  • Gépészekkel, hidraulikus-mechanikus karbantartókkal együttműködve, berendezések telepítésének, beüzemelésének koordinálása
  • Részvétel a hengerműi és öntödei berendezések meghibásodásainak elemzésében
  • Karbantartási szervezet munkájának mérnöki támogatása

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:
  • BSc/ MSc szintű Villamosmérnök vagy Gépészmérnök végzettség
  • 3-5 év, PLC-vel kapcsolatos hardveres és szoftveres hibaelhárításban szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló projektmenedzsment készség
  • Csoportban való munkavégzés képessége
  • Proaktivitás
  • Határozott fellépés

Előnyként értékeljük:
  • Informatikai ismeretek
  • Összetett projektek vezetésében, projektcsapat irányításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Szakmailag elismert, összetartó csapat
  • Stabil, kiszámítható munkahely
  • Biztos jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Kimagasló műszakpótlékok
  • Kiváló béren kívüli juttatási csomag
  • Teljesítmény prémium
  • 13. havi fizetés
  • Egészségbiztosítás
  • Életbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed magyar nyelvű anyaggal pályázz!