Állásajánlat: HR GENERALISTA

Hivatkozási szám: MSTOJNBV-0528

Megbízónk elsősorban a lakosság és az országban működő mikrovállalkozások számára nyújt innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és értéknövelt szolgáltatásokat.
Szervezetükbe keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

HR GENERALISTA

Főbb feladatok:
  • kijelölt szakterületek teljes körű HR támogatása
  • cégcsoport toborzási feladatainak ellátása
  • álláshirdetés elkészítése, hirdetés indítása, nyomon követése
  • interjúk megszervezése, jelöltek meghallgatása a szakterületi vezetővel
  • támogatott terület jelöltjeinek nyilvántartása belső rendszerben
  • új kollégák beléptetése (ajánlatadás, szerződés előkészítése, szerződtetés, hatósági bejelentéshez szükséges információk átadása a bérszámfejtésnek, dolgozói nyilvántartásba vétel)
  • új kollégák bevezetése a szervezetbe (eszközrendelés, bemutatás, bevezető oktatások szervezése, értékelések megszervezése)
  • szerződésmódosítások, kiléptetések teljes menedzselése
  • szervezeti nyilvántartások naprakészen tartása, HR adminisztráció
  • részvétel HR generalista eszközök egységesítésében, feladatok automatizálásában, aktív közreműködés a HR szervezet fejlesztésében
  • támogatott szakterület életében felmerülő, HR-hez kötődő igények, problémák, ötletek felkarolása, megoldása
  • vezetőség döntéstámogatása humán területi kimutatásokkal, javaslatokkal
  • esetenként szervezetfejlesztési csapat támogatása (workshopok, mélyinterjúk, megbeszélések szervezése)

Az ideális jelölt:
  • felsőfokú szakirányú végzettségű
  • legalább 2 év HR generalista pozícióban szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • erős, naprakész munkajogi ismeretekkel bír
  • MS Office alkalmazásokban jártas
  • kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség jellemzi
  • csapatjátékos
  • valóban szereti az embereket, ért a nyelvükön, „win-win” szemlélet jellemzi
  • nagyfokú munkabírás, elkötelezettség, személyes hatékonyság és precizitás, határidőkhöz való alkalmazkodás jellemzi

Amit kínálunk:
  • stabil hátterű, innovatív környezet
  • versenyképes jövedelem
  • professzionális IT és munkakörnyezet
  • rendszerépítésben, szervezetfejlesztésben tapasztalatszerzési lehetőség
  • dinamikus csapatmunka és kimagasló egyéni fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
  • Budapest, II. kerület
Jelentkezéshez küldje el frissített, magyar nyelvű önéletrajzát!

Hasonló pozícióink

HR SPECIALISTA
HR BUSINESS PARTNER