Állásajánlat: BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ

Hivatkozási szám: MSTOBEER-0527

Partnerünk a K+F piac szereplőinek nyújt innovációs tanácsadást, valamint ehhez kapcsolódóan jogi és pénzügyi háttértámogatást. Sikereik eredményeként bővülő csapatukba keresünk új kollégát

BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ
pozícióba.

Ezek lesznek a feladataid:
  • Vállalati ügyfélkör adatbázis kezelése, bővítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, időpontok egyeztetése az értékesítő kollégák, ügyvezető számára
  • Új partnerek keresése, esetileg partnerek meglátogatása
  • Tanfolyamok szervezése, értékesítése az ügyfélkör számára
  • Adminisztráció
  • Értékesítők munkájának támogatása

Jelentkezz, ha megfelelsz az alábbi feltételeknek:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Szolgáltatás értékesítés területén szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat
  • Nyitottság az innovációs terület, K+F projektek iránt
  • Proaktivitás, jó kommunikációs készség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

Előny:
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás

Amit a cég kínál:
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok egy egyedülálló területen
  • Teljes munkaidős alkalmazotti státusz
  • Versenyképes fizetés
  • Családias, kisvállalati környezet
  • Igényes belvárosi iroda
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kulcsos autó biztosítása az ügyféllátogatásokhoz

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Jelentkezni frissített, magyar nyelvű önéletrajzzal lehet!