Állásajánlat: ÜGYFÉLTANÁCSADÓ / ÜZLETKÖTŐ

Hivatkozási szám: MSTOUGYF-0523

Megbízónk 30 éves múltra visszatekintő pénzügyi nagyvállalat, ahol közös cél az ügyfelek elégedettsége.

ÜGYFÉLTANÁCSADÓ / ÜZLETKÖTŐ

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?
  • Fő feladatod a pénzügyi tanácsadás lesz a lakossági és vállalkozói szegmens részére
  • valamint az ügyfelekkel való kapcsolattartás ügyfeleink igényeinekfelmérése és testre szabott pénzügyi tervek kialakítása
  • könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal és jól kommunikálsz,
  • dinamikus, agilis és talpraesett személyiség vagy
  • képes vagy gyorsan döntést hozni és jól feltalálod magad bármilyen helyzetben,
  • hiszel a csapatmunka erejében,
  • rendelkezel érettségi bizonyítvánnyal és
  • számlaképes vagy.
Ezen felül előnyt jelent, ha:
  • már rendelkezel biztosítási / pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalattal.
Miért csatlakozz hozzánk? Mert...
  • egyénre szabott támogatási programmal segítjük a beilleszkedésedet,
  • a szakma elsajátításához mentori támogatást biztosítunk a számodra,
  • rendszeresen vehetsz részt oktatásokon, tréningeken,
  • egy összetartó, segítőkész csapat tagjává válhatsz,
  • a teljesítményedtől függő versenyképes jövedelemre tehetsz szert.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Jelentkezéséhez kérjük csatolja frissített önéletrajzát!