Állásajánlat: KERESKEDELMI-LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR

Hivatkozási szám: MSTOLOGK-0520

Partnerünk családi vállalkozások összefogásával mára Közép-Európa egyik vezető gombaipari csoportosulása. Termékeiket hazai és számos külföldi piacra minden nap frissen és a legjobb minőségben juttatják el. Csapatukba keresünk új munkatársat

KERESKEDELMI-LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR
pozícióba.

Cél: A termelés és a megrendelések folyamatos egyensúlyban tartása

Feladatok:
  • Megrendelések teljes körű lebonyolítása
  • Bejövő megrendelések kezelése
  • Kapcsolattartás az áruházláncok képviselőivel
  • Reklamációkezelés
  • Logisztikai folyamatok koordinálása
  • Szállítási ütemezések tervezése, megvalósulásának biztosítása
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • 1-3 év logisztika és/vagy kereskedelem területén eltöltött tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban is napi szintű használat a export kereskedelem miatt)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
  • Német nyelvtudás
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes alapbér + céges autó
  • Fiatalos, családias környezetben
  • Hosszútávú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Demjén (de Budapest, Pest megyéből is elvégezhető)
Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, jelentkezzen frissített magyar nyelvű önéletrajzával rendszerünkön keresztül!