Állásajánlat: IRODAVEZETŐ (SZERVIZ TERÜLETEN) / Budapest

Állásajánlat: IRODAVEZETŐ (SZERVIZ TERÜLETEN)
Hivatkozási szám: MSTIRODA-0517

Ügyfelünk a rádiótávközlés és a méréstechnika területén nemzetközileg elismert vállalat. 80 éve fejleszt, gyárt és értékesít széles választékban elektronikus termékeket. Összesen körülbelül 7500 alkalmazottjával, továbbá leányvállalatokkal és képviseletekkel a világ több mint 70 országában vannak jelen.

Magyarországon kereskedelmi és szerviztevékenységet folytatnak.

A cég új kollégát keres az alábbi pozícióba: IRODAVEZETŐ (SZERVIZ TERÜLETEN)

Feladatok:

  • Ügyfelekkel, beszállítókkal, szerviz partnerekkel és a német / osztrák anyavállalat szervezeteivel való kapcsolattartás, telefon, fax, e-mail és levelezés formájában, magyar és angol nyelven,
  • Ügyfél recepciós feladatok ellátása,
  • Szállítmányozással kapcsolatos ügyintézések,
  • A javítási és kalibrálási folyamatok ügyintézése a munkáltató által használt és betanított számítógépes rendszerben valamint szükség szerint hagyományos papír alapú módszerrel,
  • A szerviz munkájához szükséges javítóanyagok és dokumentációk megrendelése, követése, bevételezése,
  • Anyagok, eszközök, dokumentációk nyilvántartása,
  • A szerviz munkájával kapcsolatos statisztikák és jelentések betanítás szerinti elkészítése számítógépen,
  • Az általános irodai ügyviteli, munkaszervezési és irányítási feladatok szükség szerinti adminisztratív támogatása,
  • A szerviz koordinátor feladatainak támogatása.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Minimum 3 éves tapasztalat irodai adminisztráció területen
  • Kiváló kommunikációs készség angolul szóban és írásban,
  • Határozott problémamegoldó képesség.

Előnyök:

  • Középfokú német nyelvtudás.

Juttatások, ajánlat:

  • Szakmai fejlődés, céges tréningek
  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem hogy angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Pozíció területei:

  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Irodavezető/Adminisztrációs vezető
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adminisztrátor/Recepciós

Pozíciószint:

  • Beosztott