Állásajánlat: TERÜLETI ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ (DÉL-KELET MAGYARORSZÁG)

Hivatkozási szám: TERERVEZ-0516

Ágazatában piacvezető kereskedelmi nagyvállalat keres dinamikusan fejlődő csapatába új vezető munkatársat az alábbi pozícióba:

Területi Értékesítési Vezető
(Dél-Kelet Magyarország)

Főbb feladataid lesznek:

A területed éves üzleti terveinek elkészítése (forgalom, személyzet, expanzió)
A hozzád tartozó 8-10 kereskedelmi egység működésének koordinálása és eredményességének ellenőrzése
Saját csapatod kiválasztása, betanítása, irányítása és fejlesztése
A vállalat értékesítési politikájának és a felső vezetés elvárásainak megvalósítása
Piac- és konkurenciaelemzés
Projekt és folyamatfejlesztés

Elvárásaink veled szemben:

Felsőfokú végzettség/főiskolai vagy egyetemi diploma
3-5 éves kereskedelmi és/vagy logisztikai területen – nagylétszámú csapat irányításban - szerzett vezetői gyakorlat
Projektvezetésben szerzett gyakorlat
Kimagasló problémamegoldó és szervezőkészség
Kiváló kommunikáció, jó kapcsolatépítési készség
Magabiztos, cél- és eredményorientált személyiség
Erős felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Amit mi biztosítunk számodra:

Elérhető átlagbér: havi bruttó 900.000,- Ft
Vezetői csomag: céges autó, laptop, mobiltelefon
4-5 hónapos betanítási program
Stabil, biztonságot nyújtó vállalati háttér
Önálló munkavégzés és döntéshozatal
Változatos, felelősségteljes munkakör

Preferált munkavégzési hely:  Szeged, Békéscsaba, Kecskemét

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!