Állásajánlat: IPARI GÁZTÜZELŐ BERENDEZÉS KARBANTARTÓ /ÉPÜLETGÉPÉSZ TECHNIKUS

Hivatkozási szám: MSTOKARB-0503

Szeretnél:
szakmailag fejlődni és formálni a világot?
megvalósítani magad kreatív környezetben?
tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?
Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Indítsd be velünk a karriered!

Partnerünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

IPARI GÁZTÜZELŐ BERENDEZÉS KARBANTARTÓ /ÉPÜLETGÉPÉSZ TECHNIKUS

Feladatok:
  • Vállalat területén lévő gáztüzelő berendezések üzemvitelének biztosítása, karbantartása, az üzemzavarok elhárítása.
  • Hőkezelő kemencéken hőtechnika bemérések végzése, kapott eredmények kiértékelése és dokumentálása
Elvárások:
  • Gázipari - vagy épületgépész technikus OKJ-és szakképesítés
  • „B” kategóriás vezetői jogosítvány
  • Folyamatos munkarend vállalása betanulás után
Előnyök:
  • Gázszerelő igazolvány
  • Középfokú villamos vagy elektronikai műszerész végzettség
  • PLC vezérléstechnikai ismeretek
  • Ipari gáztüzelő berendezés karbantartói szakképesítés és gyakorlat
Amit kínálnak:
  • Stabil, kiszámítható munkahely
  • Biztos jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Kimagasló műszakpótlékok
  • Kiváló béren kívüli juttatási csomag
  • Teljesítmény prémium
  • 13. havi fizetés
  • Egészségbiztosítás
  • Életbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Utazás támogatás
Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését magyar nyelvű anyaggal pályázzon!