Állásajánlat: MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

Hivatkozási szám: MSTOELOK-0502

Több mint 10 éve stabil háttérrel működő magyar tulajdonú építőipari cég keres munkatársat az alábbi munkakörbe

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Főbb feladatok:
  • Költségvetések készítése
  • Árkalkulációk készítése
  • Ütemtervek készítése
  • Tendereken való részvétel koordinálása
  • Megrendelőkkel való kapcsolattartás
  • Művezető, építésvezető munkájának támogatása
  • A projektekhez kapcsolódó általános műszaki adminisztráció elvégzése
Elvárások:
  • Minimum középfokú szakirányú műszaki végzettség
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, MS Projekt, AutoCAD)
  • Jó kommunikációs készség
  • Kitűnő problémamegoldó és elemző képesség
  • Önálló, precíz és megbízható munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent:
  • Felsőfokú szakirányú (építész-, építőmérnök) műszaki végzettség
  • 1-3 év építőipari tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Jó hangulatú munkakörnyezet, összetartó csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el frissített önéletrajzát!