Állásajánlat: KATEGÓRIA BESZERZŐ - (CSEMPE/SZANITER/LAMINÁLT TERÜLET)

Hivatkozási szám: BESZERZO-0418

Szívesen dolgozna Magyarország egyik vezető építőanyag forgalmazó vállalatánál?

Rendelkezik beszerzési tapasztalattal csempe/szaniter/laminált termékkör tekintetében?

Magabiztosan kommunikál angolul?

Emellett határozott, lendületes, dinamikus személyiség, kiváló tárgyalási készséggel?

Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, JELENTKEZZEN, hiszen erre a pozícióra pont ÖNT keressük!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Ügyfelünk az ország kiemelkedő és meghatározó építőanyag kereskedelmi cégcsoportja, közel 20 éve vannak jelen a piacon. Folyamatosan bővülő, dinamikus csapatukba keresünk 1-2 éves szakmai tapasztalattal rendelkező új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére :

BESZERZŐ (CSEMPE/SZANITER/LAMINÁLT TERÜLET)

Milyen feladatok várnak Önre?

  • A meghatározott termékkategória beszerzési folyamatainak menedzselése és ellenőrzése
  • A termékportfólióra vonatkozó döntések menedzselése, a megfelelő portfólió biztosítása, telephelyeken történő bemutatás támogatása
  • Stratégiai beszerzések menedzselése
  • Beszállítói szerződések megújítása, éves szerződések megkötése
  • Saját márkás termék szortimentek fejlesztése
  • Személyes telephelyi látogatások
  • Beszámolók, statisztikák, összefoglalók készítése
Milyen elvárásoknak kell megfelelnie a pozíció betöltéséhez?

  • Releváns, pár éves szakmai tapasztalat csempe/laminált/szaniter beszerzési területen
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás (beszállítókkal történő kapcsolattartáshoz elengedhetetlen)
  • Erős MS Office termékcsalád ismeret, kiemelten Excel
  • Kiváló tárgyalási képesség
  • Határozott fellépés, dinamikus, lendületes, proaktív személyiség
Milyen juttatási csomag várja a pozícióért cserébe?

  • Alapbér + teljesítmény alapú mozgóbér
  • Cafeteria (Szép-kártya és privát egészségbiztosítás)
  • Céges autó korlátlan használattal

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület