Állásajánlat: PHP FEJLESZTŐ (JUNIOR ÉS SENIOR SZAKEMBEREK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK)

Hivatkozási szám: PHPFEJLE-0110

Van már tapasztalatod PHP fejlesztésben?
Szívesen fejlesztenéd tudásod egy dinamikusan fejlődő vállalat csapatában?
Szeretnél igazán izgalmas és változatos projektekben részt venni?

Örülnél, ha kiemelt bérezéssel és extra juttatási csomaggal jutalmaznák erőfeszítéseidet?

Ha mindenre IGENnel válaszoltál, akkor TÉGED keresünk!

Ügyfelünk egy több, mint 10 éve a piacon lévő informatikai szolgáltató, akik extrém terhelésű rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkoznak. Budapesti irodájukba keresünk szakembereket az alábbi pozícióba:

PHP FEJLESZTŐ (JUNIOR VAGY SENIOR)

Feladataid lesznek:

  • PHP fejlesztések: weboldalak, alkalmazások, portálmegoldások
  • Feladatok fejlesztési konvenciók szerinti megvalósítása
  • Együttműködés a rendszervezetőkkel és tesztelőkkel

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • PHP haladó szintű ismerete
  • Adatbázis ismerete (MySQL, MsSQL)
  • Verziókövető rendszerek ismerete (SVN, GIT)
  • Szakirányú végzettség

Előny jelent:

  • Wordpress tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Mit ajánl a Cég a munkádért cserébe?

  • Versenyképes, kiemelkedő bérezést
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget és támogatott karrierépítést
  • Modern irodai környezetet
  • Érdekes projekteket
  • Látható, közismert végtermékeket
  • Stabil, fejlődő vállalati hátteret
  • Laptopot és Mobiltelefont
  • Privát egészségbiztosítást
  • AYCM Sportkáryát
  • Junior kollégáknak a cég általi betanulási lehetőséget

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, kérlek jelentkezz rá szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!