Állásajánlat: TERMÉKMÉRNÖK (Székesfehérvár)

Hivatkozási szám: MSTOPNTF-0110

Szeretnél:
  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?
Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Indítsd be velünk a karriered!

Partnerünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

TERMÉKMÉRNÖK (Székesfehérvár)

Feladatok:
  • Meghatározott termékportfólió kezelése
  • Gyártási folyamatok megtervezése, optimalizálása és standardizálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel – vevőlátogatás
  • Reklamációs kivizsgálások indítása és koordinálása
  • Kísérleti gyártások, termékfejlesztések koordinálása
  • Termékek minőségének folyamatos javítása
  • Kapcsolattartás a külső-, és belső szervezetekkel

Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú alakítástechnológiai, metallurgiai vagy gépészmérnök diploma
  • Minőségügy területén szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minőségi rendszerek és eszközök ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Megoldás-orientált gondolkodásmód

Előnyök:
  • Autóipari területen szerzett tapasztalat
  • Második idegen nyelv;
  • MS Office magas szintű ismerete

Juttatások, ajánlat:
  • Hosszútávú, stabil munkahelyet, amerikai nagyvállalati háttérrel
  • Szakmai támogatást, segítőkész munkatársi kapcsolatokat
  • 13. havi fizetést
  • Karácsonyi juttatást
  • Cafeteria csomagot
  • Éves / negyedéves prémiumot
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást
  • Egészségbiztosítást
  • Utazástámogatás

Munkavégzés helye: Magyarország/Székesfehérvár/Hengermű-Öntöde