Állásajánlat: KÖNYVELŐ

Hivatkozási szám: KONYVELO-1218

Ki a megbízó, aki hirdet?

Ügyfelünk egy nemzetközileg elismert vállalat magyarországi telephellyel, akik saját piaci szegmensükben piacvezetők Európában. Profilukba autóüveg fröccsöntés, különböző gumi és műanyag alapanyagú autóalkatrészek gyártása tartozik.

A cég munkatársait tekinti a vállalati sikerek kulcsának. Ambiciózus csapat, támogató munkakörnyezet és folyamatos továbbképzések biztosítják az egyéni erősségek kibontakozását.

Fiatalos csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Vevői követelések, vevői terhelések könyvelése
  • Tárgyi eszközök könyvelése
  • Bejövő anyagszámlák könyvelése
  • Banki bizonylatok könyvelése
  • Pénztár bizonylatok könyvelése
  • Havi és éves zárásokban való részvétel
  • Kapcsolattartás a bankokkal

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie?

  • Főiskolai/egyetemi végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol ÉS/VAGY német kommunikációképes nyelvtudás
  • Pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Microsoft Dynamics AX ismerete
  • SAP ismeret

Munkavégzés helye:

  • Gödöllő környéke

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!