Állásajánlat: ÉRTÉKESÍTŐ- TANÁCSADÓ (EXKLUZÍV ESKÜVŐI RUHASZALON)

Hivatkozási szám: MSTOESKV-1207

Amennyiben mindig is szerettél volna egy varázslatos világba lépni, ahol nagyot lehet álmodni, ahol minden Nőnek a szíve legszebb álma válik valóra, akkor ez a Te pozíciód!

Megbízónk Magyarország legnagyobb és az egyik legexkluzívabb esküvői ruhaszalon hálózata.
Mindennap azon dolgoznak, hogy a menyasszonyok csodálatos napját még szebbé tegyék! Hivatásuk, hogy menyasszonyaik megtalálják az egyéniségüknek megfelelő álom ruhát, és igazi hercegnőnek érezhessék magukat.
Most lehetőség van csapatukhoz csatlakozik, mert bővítés céljából keresnek
ÉRTÉKESÍTŐ-TANÁCSADÓ
munkatársat.

Feladatok:
  • Exkluzív esküvői ruhák értékesítése
  • Menyasszonyok időpontra fogadása, tanácsadás
  • Bejelentkező menyasszonyokkal előzetes telefonos egyeztetés, e-mailes kommunikáció, eseményeken, kiárusításokon való részvétel, szervezés
  • Kolléganők munkájának felügyelete, a menyasszonyok elégedettsége a TE felelősséged
  • Szalon teljes körű irányítása, (számlák fizetése, a lakást, internetet, számítógépet stb. érintő problémák ellátása), az értékesítést segítő adatok jelzése a vezetőség felé (rossz fazonú ruhák szükséges átalakítása, kedvezményes napok, események tartása)
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 5 év tapasztalat kiskereskedelmi értékesítés területén (termékek terén, mint ékszerek, luxus termékek, ruházat, kozmetikumok...)
  • Legyél mosolygós, jól kommunikáló, határozott egyéniség, aki munkájára igényes, ezek nagyon fontosak, hiszen egy gyönyörű, luxus szalonról van szó, amit képviselni fogsz
Előny:
  • Főiskolai/ egyetemi diploma
Amit kapsz cserébe:
  • Alapfizetés+ mozgó bér
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Belvárosi, exkluzív ruhaszalon, amit egyszerűen meg tudsz közelíteni
  • A hálózatban lévő ruhaszalonok közötti mozgás lehetősége
  • Barátságos, családias légkör- 3-4 fővel fogsz együtt dolgozni, akik mind segítőkészek lesznek veled és akiknek a szívügyük a menyasszonyok szakszerű és udvarias kiszolgálása
Munkavégzés helye:
  • Budapest belvárosa- 4- es és a 6- os villamos vonala

Munkaidő:

  • H-P 10-18, minden második szombat 10-14
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődésedet, akkor frissített önéletrajzzal várjuk jelentkezésedet!