KÜLKERESKEDELMI ASSZISZTENS LENGYEL NYELVTUDÁSSAL

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye, Budapest, Home office

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Lengyel Középfok szóban és írásban

Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával
és emblémázásával foglalkozó ANDA Present Group.

Hozzájuk keresünk új munkatársakat csapatukba
teljes munkaidőben az alábbi pozícióba:

A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • Meglévő export partnerkörrel való kapcsolattartás
  • Beérkező rendelések teljes körű lebonyolítása
  • Árajánlatok készítése
  • Reklamációk ügyintézésében való részvétel
  • Kintlévőségek kezelésében történő részvétel
  • Együttműködés az export üzletkötőkkel és társosztályokkal
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Legalább középfokú iskolai végzettséged van
  • Minimum középfokú LENGYEL nyelvismerettel rendelkezel
  • Van tapasztalatod adminisztratív munkavégzésben
  • Ügyfélorientált vagy
  • Gyors és pontos munkavégzés jellemez
  • Szereted az önálló feladatokat (betanulást követően)
Előnyt jelent:
  • Közép- vagy felsőfokú kereskedelmi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Navision program ismerete
Amit nyújtanak Neked:
  • Magyar tulajdonú cégüknél stabil, hosszútávú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • 100% utazási támogatást távolsági tömegközlekedésre
  • Ingyenes céges parkolót
  • Home Office lehetőséget próbaidőt követően
  • Kedvezményes belső vásárlási lehetőséget
  • Korszerű, igényes irodai munkakörnyezetet
  • Támogató légkört, emberközpontú vezetést és összetartó, jó hangulatú csapatot
  • 1087 Budapest, Könyves Kálmán krt. 48-52., de a munkakör betöltésére kalocsai munkavégzéssel is lehetőség van
Munkaidő:
  • Hétfőtől - péntekig 08:30-17:00-ig
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésed, a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva, regisztrálj Partnerünk jelölti adatbázisába, valamint töltsd fel szakmai önéletrajzodat!

Hasonló pozíciók

SALES / COMMERCE / TRADE | Szeged

Hosszútávú karrierlehetőséget és stabil munkahelyet keresel? Szeretnél hozzájárulni a pihentető alváshoz, azáltal, hogy vásárlóid számára biztosítod a legmegfelelőbb termékeket? Megtaláltad! Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonban lévő, családi vállalkozás. A vállalat fő profilja a tollal/pehellyel, gyapjúval, műszállal és egyéb természetes és szintetikus szállal töltött paplanok és párnák gyártása, forgalmazása. Immáron tizenkettedik éve folyamatosan birtokolják a Superbrands márkaelismerést, valamint évek óta a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetségének tagjai. Külkereskedelmi csapatuk vezetésére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
SALES / COMMERCE / TRADE | Bács-Kiskun megye

Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó vállalat. Hozzájuk keresünk új munkatársat csapatukba teljes munkaidőben az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva