KERESKEDELMI KÉPVISELŐ / PATIKALÁTOGATÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye, Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a több, mint 30 éve működő Bioextra Zrt. az egészségmegőrzés jegyében
számos jól ismert, magas hatóanyag tartalmú, minőségi gyógyszert, étrend-kiegészítőt,
teát és kozmetikumot gyárt a magyar és európai piacra egyaránt.

Cégük az alábbi munkakör betöltésére keres új kollégát:

PEST MEGYE, BUDAPEST
Leendő feladatok:
  • Az adott terület gyógyszertárainak tervszerű, rendszeres látogatása
  • Folyamatos partneri kapcsolattartás alkalmával kereskedelmi akciók értékesítése, rendelések felvétele, a céget érintő információk kommunikálása, marketing anyagok bemutatása és kihelyezése, az új termékek ismertetése, termékdisztribúció és termékláthatóság biztosítása és fejlesztése
  • A vállalat képviselete partneri találkozókon és szakmai rendezvényeken
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (egészségügyi szakirányú végzettség előnyt jelent)
  • Minimum 2 éves patikalátogatói munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség, hatékony tárgyalási és érvelési technika
  • A munkavégzés területével megegyező lakhely
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önállóság és kezdeményező készség
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • B kategóriás jogosítvány és aktív vezetői gyakorlat
Amit kínálnak:
  • Stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő cég
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Céges autó és telefon
  • Támogató, közvetlen csapat és munkahelyi légkör
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, Pest megye
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!