ÉRTÉKESÍTŐ (CAM MEGOLDÁSOK) - PÁLYAKEZDŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest, Országos

Munkaterület: Pályakezdő, Gyakornok

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk Magyarország legnagyobb mérnöki szoftverforgalmazó cége, amely piacvezető 3D-s tervező és gyártástechnológiai szoftver (CAD/CAM/PLM) megoldásokat nyújt ügyfeleinek!

Ha szívesen részt vennél, az ipari fejlődésben meghatározó jelentőségű, piacvezető, tervezési- és gyártási csúcstechnológia széleskörű hazai terjesztésében, és megfelelsz a felsorolt elvárásoknak, akkor ne habozz, köztük a helyed.

Most van lehetőség PÁLYAKEZDŐKÉNT is csatlakozni! Betanulásodat 100%-ban támogatják!

A következő pozícióba keresünk hozzájuk egy igazi oroszlánt, aki ambiciózus, sikerre éhes, és belső motivációval rendelkezik:

Milyen feladatok várnak Rád:
  • Mérnöki szoftverek, rendszerek és szolgáltatások értékesítése,
  • Új, potenciális ügyfelek felkutatása,
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel,
  • Tárgyalások lebonyolítása, ajánlatok adása,
  • Értékesítési adminisztrációs feladatok (CRM rendszer használata, folyamatos adatfeltöltés, ajánlatok rögzítése, kiadása),
  • Ügyféltalálkozók szervezésében, lebonyolításában való aktív közreműködés.
Mi az, amit megbízónk elvár:
  • Főiskolai vagy egyetemi GÉPÉSZMÉRNÖK végzettség,
  • Pályakezdők jelentkezését várjuk,
  • Min. társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • CAD / CAM megoldások ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány.
Előny, de NEM feltétele a pozíció betöltéséhez:
  • 0,5 - 1 éves műszaki VAGY szolgáltatás értékesítésben szerzett tapasztalat B2B területen,
  • Az iparban szerzett tapasztalat.
Amit megbízónk a jó munkáért cserébe ad:
  • Pozícióhoz illeszkedő fizetés,
  • Sokoldalú szakmai támogatás a sikeres munkavégzéshez,
  • Magasfokú önállóság biztosítása,
  • Céges autó - korlátlan magánhasználattal a betanulást követően,
  • Közös céges programok, eredmények megünneplése,
  • A vezetőség empatikus és támogató,
  • Fiatalos, családias légkörben dolgozhatsz.
Munkavégzés helye:
  • Iroda: Budapest XI. kerület
  • Ügyfelek: Magyarország területe
Munkaidő: hétfőtől – péntekig betanulás alatt 8.00-16.30 óráig, majd később rugalmas

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

SALES / COMMERCE / TRADE | Országos

Partnerünk Magyarország legnagyobb mérnöki szoftverforgalmazó cége, amely piacvezető 3D-s tervező és gyártástechnológiai szoftver (CAD/CAM/PLM) megoldásokat nyújt ügyfeleinek! Ha szívesen részt vennél, az ipari fejlődésben meghatározó jelentőségű, piacvezető, tervezési- és gyártási csúcstechnológia széleskörű hazai terjesztésében, és megfelelsz a felsorolt elvárásoknak, akkor ne habozz, köztük a helyed. A következő pozícióba keresünk hozzájuk egy igazi oroszlánt, aki ambiciózus, sikerre éhes, és belső motivációval rendelkezik:

A hirdetés lejár 38 nap múlva
SALES / COMMERCE / TRADE | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Műszaki végzettséggel rendelkezel és szereztél már tapasztaltot műszaki tanácsadásban vagy értékesítésben? Szeretnél egy hosszútávú, stabil munkalehetőséget, ahol abszolút rugalmasan és önállóan tervezheted a napjaid? Akkor beszéljünk erről a lehetőségről! Egy tanácsadó kollégát keresünk egy kelet-magyarországi multinacionális partnercégünkhöz, akik egész Európára kiterjedően megoldást kínálnak gyártócégek problémáira. Hozzájuk keresünk egy új munkatársat az alábbi pozícióba: MÉRNÖK TANÁCSADÓ

A hirdetés lejár 16 nap múlva

Ügyfelünk amerikai tulajdonú multinacionális vállalat, amely vezető szerepet tölt be többek között az ipari méréstechnika, automatizálási megoldások, illetve folyamatirányító rendszerek területén. A kiváló termékeket és technológiákat iparág-specifikus tervezéssel, tanácsadással, projektmenedzsmenttel és karbantartási szolgáltatással ötvözi ügyfelei számára. Amennyiben nem dolgozott még értékesítőként, ugyanakkor ipari folyamatok és automatizálási technológiák területén részt vett és rálátott beruházási projektekre, kiemelten olajipar, erőmű, vegyipar vagy gyógyszeriparban, úgy várjuk az Ön jelentkezését is! A magyar szervezet irányítástechnikai megoldásait értékesítő csapata bővül, így az alábbi pozícióban nyílt náluk új lehetőség:

A hirdetés lejár 22 nap múlva