ÜZLETVEZETŐ HELYETTES

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk 30 éve a villamosipari piacon az ország legszínvonalasabb
szaküzleteivel működő, magyar tulajdonú vállalkozás.

A vállalat kiemelt hangsúlyt fektet a minőségre, valamint a vevői elégedettségre,
mely nagyban hozzájárult dinamikus növekedésükhöz.

Hozzájuk keresünk új munkatársat azonnali munkakezdéssel az alábbi munkakörbe:

Milyen feladataid lesznek?
  • Üzletvezető munkájának teljes körű támogatása,
  • Eladók, raktárosok irányítása, felügyelete,
  • Az üzlet zavartalan működésének menedzselése minden területen,
  • Értékesítés aktív támogatása,
  • Akciók szervezése és lebonyolítása,
  • Riportok, statisztikák készítése a vezetőség számára,
  • Javaslattétel a felső vezetés számára az üzlet forgalmának növelését eredményező lehetőségekről, változásokról.
Téged keresnek, ha:
  • Rendelkezel minimum középfokú villamosipari végzettséggel,
  • Műszaki üzletvezetésben szerzett 1-3 éves tapasztalatod van,
  • Kiváló a kommunikációs készséged,
  • A munkavégzésed során mindig a pontosságra törekszel,
  • Neked mindig a vásárló az első,
  • Szeretsz és tudsz is csapatban dolgozni.
Miért jó náluk dolgozni?
  • Az ország legszínvonalasabb szakkereskedésében dolgozhatsz, modern munkakörnyezetben,
  • Versenyképes bérezéssel, béren kívüli juttatással, valamint teljesítményalapú bónusszal jutalmazzuk a munkád,
  • Egy dinamikusan fejlődő munkahelyed lesz, fejlődési és előre lépési lehetőségekkel,
  • Fiatalos, pozitív szemléletű csapat vagyunk, lelkes, közvetlen kollégákkal,
  • Nálunk a pozitív visszajelzések a legfontosabbak.
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, VIII. kerület.
Munkaidőkeret:
  • Teljes munkaidő, heti 40 óra.
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!