SALES MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a Vascular Diagnostics Kft. a személyre szabott
laboratóriumi szolgáltatások és a genetikai szakértője.

Számukra keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

Feladatok:
  • Értékesítés az egészségügyi szektorban tevékenykedő ügyfeleknek
  • Partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás és túraterv szerinti látogatása
  • Túraterv optimalizálás
  • A partnerek teljes körű tájékoztatása termékekről és szolgáltatásokról
  • Új partnerek felkutatása
  • Partnerekkel való személyes tárgyalások és szerződéskötések előkészítése, lebonyolítása, továbbá az üzleti együttműködések fenntartása és nyomon követése
  • A folyamatban lévő promóciók és akciók végrehajtása
  • Sales riportok határidőre való elkészítése
  • A vállalat képviselete szakmai fórumokon, kiállításokon; továbbképzések, konferenciák, tudományos szimpóziumok lebonyolítása; azokon való részvétel
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Egészségügyi értékesítési területen szerzett tapasztalat, de nem kizárólagos elvárás
  • Microsoft Office alkalmazások ismerete
  • Angol nyelvismeret (minimum középfok)
  • Eredményorientáltság, elhivatottság
  • Önálló, gyors és precíz munkavégzés
  • Rugalmasság és jó kommunikációs készség
  • Tanulási hajlandóság, minőségtudatosság
Előnyt jelent:
  • Egészségügyi végzettség
  • Vidám, nyitott személyiség
  • Egészségügyi termékek értékesítésében szerzett tapasztalat (1-2 év)
  • Nőgyógyászathoz kapcsolódó termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés és juttatási csomag
  • Fiatalos csapat
  • Céges autó, telefon és laptop
Munkavégzés pontos helye:
  • Országos
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzát bérigényének megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!