KERESKEDELMI PROJEKTMENEDZSER (ÉPÍTŐANYAG SZEGMENS)

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk csak a legjobbat kívánja nyújtani partnereinek mind a termékeik minőségét,
mind a szolgáltatásaik színvonalát tekintve.

Bau-Systeme 92 Kft. 100%-ban magyar tulajdonú, Magyarország vezető
szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége.

Országos hálózatuknak és web áruházaiknak köszönhetően
teljes lefedettséggel rendelkeznek a magyar piacon.

Hozzájuk keresünk új kollégákat budapesti, kecskeméti
vagy pécsi telephelyükre az alábbi munkakörbe:

KERESKEDELMI PROJEKTMENEDZSER
(ÉPÍTŐANYAG SZEGMENS)
Leendő feladatok:
  • Magas- és mélyépítési építőanyagok értékesítése (pl.: szárazépítészeti rendszerek, falazóelemek, homlokzati rendszerek)
  • Műszaki szaktanácsadás
  • Meglévő partnerkör kezelése és új, potenciális partnerek megtalálása
  • Ajánlatkészítés, ajánlatprezentáció
  • Szerződések előkészítése, szerződéskötés
  • Szakmai fórumok és partnertalálkozók szervezésében való részvétel
  • Aktív kapcsolattartás személyesen, telefonon és e-mailben a partnerekkel
  • Piaci információk gyűjtése, versenytársak figyelemmel kísérése
  • Vezetők által kért statisztikák készítése határidőre
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Minimum középfokú (műszaki) végzettség
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat (minimum 1-3 év)
  • MS Office alkalmazások magabiztos használata
  • Nyitott, lendületes személyiség, ügyfélközpontú szemlélet
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Önálló, megbízható munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent:
  • Építőipari tanulmányok vagy építőanyag kereskedelemben szerzett szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Német és / vagy angol nyelvtudás
Amit kínálnak:
  • 30 éves, folyamatosan növekvő cég biztonságát
  • Hosszú távú munkalehetőséget
  • Fiatalos, rugalmas, segítő kollektívát
  • Sokrétű, kihívásokkal teli munkakört, ahol lehetőség van teljesen új üzleti területek bevezetésére is
  • Cafetéria juttatásokat (SZÉP kártya, magán egészségbiztosítás)
  • Jó hangulatú csapatépítő rendezvényeket
  • Mobiltelefont
  • Céges gépjárművet
  • Folyamatos képzési és szakmai előrelépés lehetőséget
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest IV. vagy IX. kerület, Kecskemét vagy Pécs
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

CONSTRUCTION / REAL ESTATE | Budapest

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Budapest és Pest megyében több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

A hirdetés lejár 23 nap múlva
CONSTRUCTION / REAL ESTATE | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Kipróbálnád magad nagy volumenű projekteken? Eredményesen irányítasz beosztottakat és szeretsz az építkezések karmestere lenni? Ez a TE lehetőséged! Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás. A vállalat fő profilja az építőipar, ezen belül három fő üzletágat működtet: építőipai generálkivitelezés, építőanyag- és szerszám kereskedelem. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: ÉPÍTÉSVEZETŐ (KELET MAGYARORSZÁG)

A hirdetés lejár 22 nap múlva
CONSTRUCTION / REAL ESTATE | Baranya megye

Otthonosan mozogsz a projektvezetésben és a magasépítés a Te világod? Szívesen vennél részt nagy volumenű beruházásokban és lennél részese a dinamikus ipari fejlődésnek? Ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk fő profilja az építőipar, ezen belül három fő üzletágat működtet: építőipai generálkivitelezés, építőanyag- és szerszám kereskedelem. A legnagyobb üzletágat az építőipari projektek képezik, ezen belül leginkább ipari létesítményekkel foglalkoznak. Legalább 500 millió Forint értékű projektekben vesznek részt. Nyílt szellemű, innovatív, hatékony működtetéssel kívánnak maximálisan megfelelni a jövő egyre növekvő kihívásainak. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva