INGATLAN BACK OFFICE MUNKATÁRS

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk az EQUILOR Alapkezelő Zrt. Magyarország egyik legdinamikusabban növekvő
alapkezelője, amely innovatív és egyedi megoldásaival folyamatosan törekszik arra,
hogy az általa felvehető tevékenységek közül szinte egyedülálló módon minden területen
meghatározó piaci részesedéssel rendelkezzen.

Hozzájuk keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

Leendő feladatok:
  • Az alapok számláinak kezelésével kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Befektetési alapok nevében kötött befektetési ügyletek kezelése, elszámolása
  • Ingatlan ügyletek (adásvétel, apport stb.), valamint a portfólió értékét befolyásoló egyéb szerződések feldolgozása, rögzítése
  • Az alapokban kezelt ingatlanok, ingatlantársaságok nyilvántartásával kapcsolatos adminisztráció
  • Nettó eszközérték kiszámításához szükséges adatok, információk gyűjtése, rögzítése
  • Nettó eszközérték számítás
  • Rendszeres riportok, jelentések elkészítése, küldése. (könyvelési, MNB, stb)
  • A szakterület működését támogató rendszer fejlesztésével összefüggő tesztelésekben aktív közreműködés
  • Részvétel folyamat egyszerűsítésekben, fejlesztésekben, új folyamatok kialakításában
  • Önálló kapcsolattartás társterületekkel, letétkezelőkkel, ügyfelekkel
Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Legalább 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat (alapkezelői ingatlan back office, ingatlan alapok letétkezelése, ingatlan alapok könyvelése)
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • MS Office programok haladó szintű ismerete
  • Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés, csapatjátékos hozzáállás
Amit kínálnak:
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Stabil munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörülmények, kiváló csapatszellem
  • Lehetőleg fényképes önéletrajz (bruttó fizetési igény megjelölésével)
  • Motivációs levél
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest II. kerület Pasaréti út 122-124.
Foglalkoztatás jellege:
  • Teljes munkaidő
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát magyar nyelvű motivációs levelével és bérigényének megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

BANKING / INSURANCE | Budapest

Partnerünk egy osztrák családi vállalkozás, amely nemzetközi szinten tevékenykedik, a Közép-Kelet-Európában működő vállalatok vezető kockázati és biztosítási tanácsadója és specialistája. 17 országban van jelen, több, mint 200 országot szolgál ki. Most számukra keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 59 nap múlva