KERESKEDELMI VEZETŐ MUNKATÁRS

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a ZÉG Kft, generálkivitelezésre, épületgépészeti rendszerek üzemeltetésére,
illetve karbantartására és építőipari anyagok kereskedelmére szakosodott,
dinamikusan fejlődő cég.

Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Amit kínálnak:
  • Hosszútávú karrier biztosítása
  • Kiszámítható és tervezhető jövő, biztos háttér
  • Segítség a betanuláshoz, szakmai képzések, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Pozícióhoz méltó fizetés, érdekelté tesznek az eredményben
  • Összetartó, megbízható, segítőkész vezetők és csapat
  • Céges autó, telefon
  • Elismert sikerek
  • Nagyon jó légkör
Leendő feladatok:
  • Az értékesítési és marketing tevékenység irányítása, fejlesztése, tervezése, koordinálása és felügyelete
  • A kereskedelmi üzlet működtetése, hatékonyság növelő folyamatok és intézkedések, az áruforgalmat elősegítő tevékenység (értékesítés utáni szolgáltatás, értékesítési csatornák) tervezése, vezetése, koordinálása és ellenőrzése
  • Beszerzési és értékesítési piacok felkutatása
  • Beszállítókkal történő tárgyalások lebonyolítása, kapcsolatok elmélyítése
  • A logisztikai tevékenység (összegyűjtés, csomagolás, választékkialakítás, szállítás) tervezése, vezetése, koordinálása és ellenőrzése
  • A vevőkapcsolatok kezelése és a kereskedelmi szervezet folyamatainak menedzselése
  • Az árazás, árpolitika és hozzá kapcsolódó rendszerek irányítása, azok rendszeres karbantartása
  • Az optimális tárolási készletnagyság kialakítása, a termékválasztás és szolgáltatási normák meghatározása
  • Az időszakos kiárusítások megszervezése
  • Beosztott munkatársakkal kapcsolatos vezetői feladatok ellátása (munkájuk ellenőrzése, szakmai és személyes fejlődésük elősegítése)
  • A leltározási feladatok megszervezése, irányítása, lebonyolítása
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Legalább 3 év kereskedelmi vezetői vagy 5-10 év értékesítői tapasztalat
  • Feladatellátáshoz szükséges informatikai programok magabiztos alkalmazása (Word és Excel, Power BI)
  • Vállalatirányítási rendszer(ek) ismerete
  • Legalább középfokú végzettség
  • Önálló, gyors, gyakorlatias munkavégzés
  • Lojalitás
  • Jó kommunikáció írásban és szóban
  • Terhelhetőség
Előnyt jelent:
  • Építőipari területen szerzett tapasztalat
  • Építőipari/épületgépészeti termékek ismerete, műszaki érzék
Munkavégzés pontos helye:
  • Sátoraljaújhely
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

MARKETING / PR / MEDIA | Budapest

Egy marketing csapatnak szüksége van rád mert tökéletesíteni szeretnék az agilis módszertannal kapcsolatos tapasztalataikat! Ha dolgoztál már agilis marketing csapatban projektmenedzserként vagy Scrum Masterként jelentkezz! Partnerünk egy természetes alapanyagokból készült ízletes kutyaeledeleket készítő vállalat. Termékeik adalékanyagmentesen csak színhús és többféle zöldség, gyümölcs felhasználásával készülnek, majd jutnak el a fogyasztókig. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: SCRUM MASTER/PROJEKTMENEDZSER (MARKETING TERÜLET)

A hirdetés lejár 22 nap múlva
MARKETING / PR / MEDIA | Komárom-Esztergom megye

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő magyar családi vállalkozás, amely az építőipar modern és hagyományos kivitelezési technológiáját szaktudással ötvözve meghatározó szereplője a magyar építőiparnak. Cégük tavalyi évben bővítette a repertoárját abban a tekintetben, hogy a tervezésen és a kivitelezésen túl, könyvelő és ingatlanközvetítő irodát is üzemeltetnek, valamint önálló tüzépet üzemeltetnek, és belföldi fuvarozásban is elkezdtek tevékenykedni! Cégük több házat és lakást épített, valamint újított fel és folyamatosan fejlődik. Tovább kívánják bővíteni csapatukat is. Ha szeretne részt venni egy folyamatosan fejlődő cég napi dinamikus életében, csatlakozzon hozzájuk! Tatabányai központjuk számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 15 nap múlva