VEZETŐ BIZTOSÍTÁSI ALKUSZ

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Bank, Biztosítás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy osztrák családi vállalkozás, amely nemzetközi szinten tevékenykedik, a Közép-Kelet-Európában működő vállalatok vezető kockázati és biztosítási tanácsadója és specialistája.

17 országban van jelen, több, mint 200 országot szolgál ki.

Most számukra keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

MIK LESZNEK A FELADATOK?
  • Már meglévő ügyfelkör, állomány kezelése.
  • Ügyfelekkel kapcsolatos biztosítási ügyintézés a GrECo szolgáltatások operatív megvalósításán keresztül.
  • A keresztértékesítés lehetőségének aktív keresése és megvalósítása a meglévő ügyfeleknél.
  • Account managerek szakmai támogatása, informálása.
  • Új ügyfelek szerzése ajánlások útján.
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás és a kiszolgálás színvonalának menedzselése és fejlesztése.
  • Ügyfél biztosítási igényeinek felmérése, a számára optimális biztosítási megoldás kidolgozása.
  • A terület vezetőjének folyamatos informálása új kapcsolatokról és az ügyfeleket illető fontos eseményekről.
  • Kapcsolattartás és egyeztetés a biztosítókkal, külföldi partnerbrókerekkel.
  • Biztosítási piac kínálatának és a nemzetközi tendenciák folyamatos nyomon követése.
  • Tenderkiírások elkészítése, ajánlatok bekérése.
  • Biztosítási ajánlatok és szerződések kiértékelése, elemzése.
  • Riportok, prezentációk készítése.
  • Részvétel biztosítási szemléken.
  • Ügyfelek kárainak ügyintézése, tanácsadás és szolgáltatás káresetekben.
  • Biztosítási programok optimalizálása.
EHHEZ ELENGEDHETETLEN:
  • Felsőfokú végzettség, vagy független biztosításközvetítői vizsga.
  • Minimum 3-5 év biztosítási alkusz cégnél vagy biztosítótársaságnál szerzett szakmai tapasztalat.
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • B-kategóriás jogosítvány.
  • Önállóság, proaktivitás.
  • Kiváló kommunikációs készség.
  • Problémafókuszú gondolkodás.
  • Csapatjátékos személyiség.
AMI SZINTÉN FONTOS (ÉS NAGY ELŐNY) A SIKERES MUNKÁJA ÉRDEKÉBEN:
  • Német nyelv ismerete.
  • Műszaki irányú tapasztalat, mérnöki véna.
AMIVEL MEGBECSÜLIK A MUNKÁJÁT:
  • Pozíciónak megfelelő fix bérezés.
  • Cafeteria.
  • Céges autó.
  • Éves premizálás.
  • Baleset-és egészségbiztosítás.
  • Home office lehetőség.

Munkaidő: Heti 40 órás munkavégzés (törzsidő: hétfőtől-csütörtökig 9:00-16:00, péntekenként 9:00-14:00).

Munkavégzés helye: 1036 Budapest, Perc utca 8.

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen önéletrajzának csatolásával az alábbi gombra kattintva!