SALES GYAKORNOK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A Beck and Partners Kft. az egyik legnagyobb magyar tulajdonban lévő munkaerő- közvetítő vállalatként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.
Szeretsz telefonálni? Könnyen megérteted magad az emberekkel?
Fiatalos csapatunk bővítése céljából, az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

Ha te is egy profi munkaerő-közvetítő csapat oszlopos tagja lennél, miközben tanulmányaidat folytatod, akkor jelentkezz!

Milyen feladatokban számítunk a segítségedre?

  • Adminisztrációs rendszerünkbe (CRM rendszer) feltöltött cégadatok frissítése.
  • Felvitt kapcsolattartók telefonos elérése, tájékoztatás adása toborzó szolgáltatásainkról, friss információk megszerzése adott vállalat toborzási igényeit felmérve. Értékesíteni nem kell, a cél az adatok frissítése!

Elvárásaink:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok.
  • Jó kommunikációs készség és értékesítési affinitás.
  • Monotonitás tűrés, precizitás.

Ami számunkra előnyt jelent:

  • Középszintű angol nyelvtudás,
  • Ügyfélszolgálati/ vendéglátói (személyes vagy telefonos) munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Toborzásban / kiválasztás területén való jártasság.

Amit kínálunk mindezért cserébe:

  • Minimum 20 óra/ hét vállalása, rugalmas beosztásban (a beosztásodat Te írod),
  • Nyitott, támogató csapattal dolgozhatsz együtt,
  • Modern, jól felszerelt munkakörnyezet,
  • Home office lehetőséget biztosítunk már a betanítás ideje alatt is,
  • Munkád megbecsülése mind erkölcsileg mind anyagilag,
  • Közös csapatprogramok,
  • Új kihívások és lehetőségek.

Munkaidő: A beosztásodat Te írod, viszont 08:30- 17:00 közötti munkarendben fogsz tudni dolgozni.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Mi történik majd a kiválasztás során?

Első körben telefonon egyeztetünk veled, lesz néhány kérdésünk hozzád. Ha ott megfeleltél, eljössz hozzánk és beszélgetünk. Irodánk a XI. kerületben található egy csendes, kertvárosi utcában. A személyes találkozón két gyors teszt megoldása után, felteszünk még néhány kérdést és megismerünk jobban. Minden esetben kapsz tőlünk visszajelzést – akkor is, ha nem téged választottunk valamiért.

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz frissített önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

HR / LABOUR AFFAIRS | Budapest

Cégünk az egyik legnagyobb munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten jelen vagyunk mérnök és IT szakemberek, illetve felsővezetői keresésekben is. Jelenleg új munkatársat keresünk sikeres fejvadász csapatunkba a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva