TELEKOMMUNIKÁCIÓS MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónkhoz keressük új kollégájukat Budapesti munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Leendő feladatok:
  • A hivatali mobiltelefon-előfizetésekkel kapcsolatos ügyintézése a szerződött szolgáltatókkal
  • új mobiltelefonok és tartozékok beszerzése, mobiltelefonokkal kapcsolatos beállítások, mentések, kisebb javítások elvégzése, felső vezetők mobilkészülékei telefonkönyveinek szinkronizálása különböző típusú készülékekről
  • Hivatali és dolgozói kedvezményes díjcsomagok átírásának előkészítése
  • Meghatalmazások és előfizető változás dokumentumainak elkészítése
  • Hivatali mobiltelefonok havi számlázásának elkészítése, a számlázó rendszer karbantartása
  • A készülékek eszközmozgásának ügyintézése, nyilvántartása, adatbázis karbantartása
  • Mobilkommunikációs eszközök nyilvántartásának napra készen tartása
  • A munkatársak hivatali készülékekkel történő ellátása, az eszközök kiadása, visszavétele
  • Mobiltelefon előfizetéses flotta üzemeltetése, előfizetések kezelése (új előfizetők szolgáltatással ellátása, régi előfizetők szolgáltatásainak megszüntetése vagy átadása, hívószám tulajdonjog váltások kezelése, számlák kezelése, előfizetői számlabontások)
  • Híváslisták kezelése, hívásforgalmi adatok elemzése
  • Külföldi vezetékes telefóniával kapcsolatos ügyintézés
  • Informatikai készletraktár kezelése, nyilvántartása
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Naprakész mobilkommunikációs ismeretek
  • Mobilbiztonsági és mobiltávközlési technológia fejlődésének követése
  • Windows és az MS Office programok felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)
  • Megbízhatóság, elhivatottság, lojalitás
  • Önálló munkavégzés, csapat irányítás képessége
  • Csapatszellemben történő munkavégzés képessége
  • Elhivatottság, lojalitás
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyt jelentenek:
  • Közigazgatásban szerzett tapasztalat
  • Windows Server biztonság- és tanúsítványkezelés
  • Kiszolgáló- és tárolóhardverek
  • MS Exchange Server
  • MS SQL Server
  • Legalább középfokú végzettség és szakirányú képesítés
  • Precizitás, szabálykövetés
  • Jó szervezőkészség
Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Stabil munkahelyi háttér
  • Fiatalos csapat
  • Megbecsülés
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Munkavégzés típusa:
  • Alkalmazott
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

IT / TELECOMMUNICATION | Budapest

Partnerünk az 1998-ban alapított, magyar tulajdonban lévő független szoftverfejlesztő és szolgáltató cégként kínál szakértői tanácsadást és informatikai megoldásokat bankok és tőkepiaci társaságok számára. Fő szakterületeik a fizetések és bankkártyák, a befektetések és a tőkepiacok. A cég székhelye és otthoni piaca Magyarországon található, de eközben 14 országban dolgoznak különféle projekteken és számos referenciával, nemzetközi tapasztalatokkal és jelenléttel is rendelkeznek Európában, Ázsiában és Afrikában is. Most hozzájuk keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva