MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a Saubermacher-Magyarország Kft. 30 éves hazai múlttal rendelkező
osztrák tulajdonban lévő, hulladékgazdálkodással foglalkozó vállalat.

Cégük fő profilja az ipari hulladékok feldolgozása, kezelése és
újrahasznosítása. Céljuk a fenntarthatósághoz, környezettudatossághoz
és a hulladék nélküli ipari termeléshez való hozzájárulás.

Ha számodra is ez egy fontos küldetés, akkor csatlakozz hozzájuk
tiszaújvárosi irodájukba az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Az ország különböző területein végzett szolgáltatásaik műszaki támogatása (Szirmabesenyő, Tiszaújváros, Debrecen, etc.)
  • Új eszközök, hulladékkezelő berendezések, anyagmozgató gépek telepítéséről, üzembehelyezéséről, karbantartásáról való gondoskodás
  • Fogyó és karbantartási eszközök beszerzése, vezetése, kiadása
  • Karbantartó partnerekkel való kapcsolattartás
  • Szerviz teljesítések megrendelése, ellenőrzése és leigazolása
  • Gépkezelői oktatások lebonyolítása
  • Anyagfelhasználás és fogyóeszköz készlet vezetése
  • Projektcsapat munkájának folyamatos támogatása
  • Szoros együttműködés a telephelyek vezetőivel
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Üzemeltetésben, karbantartásban szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
Előnyt jelent:
  • Hulladékkezelési területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés
  • Biztos, nemzetközi háttér
  • Cafeteria
  • Céges autó
Munkavégzés pontos helye:
  • Tiszaújváros
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

MANUFACTURING / PRODUCTION | Bács-Kiskun megye

Partnerünk 30 éves hazai múlttal rendelkező osztrák tulajdonban lévő, hulladékgazdálkodással foglalkozó vállalat. Cégük fő profilja az ipari hulladékok feldolgozása, kezelése és újrahasznosítása. Céljuk a fenntarthatósághoz, környezettudatossághoz és a hulladék nélküli ipari termeléshez való hozzájárulás. Ha számodra is ez egy fontos küldetés, akkor csatlakozz hozzájuk KECSKEMÉTI telephelyeikre az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 9 nap múlva
FOOD INDUSTRY | Vas megye

Legmagasabb szinten robotalizált gyártás. Legmodernebb technológiai környezet. Ipar 4.0. És mindez világelső élelmiszeripari nagyvállalati parterünknél jelenik meg, ahol egy óriási beruházásnak köszönhetően közel 160 új munkahelyet teremt ügyfelünk. Most rajtad a sor, hogy csatlakozz mérnökségükbe egy közel 10 fős karbantartási csapat élére, mint

A hirdetés lejár 15 nap múlva
MANUFACTURING / PRODUCTION | Budapest

A nyomtatási szolgáltatások piacán nagy sikereket elért, amerikai alapítású cég magyarországi leányvállalata keres a csapatába új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 21 nap múlva