ÉRTÉKESÍTŐ (KAPUTECHNIKA ÉS AJTÓ ÜZLETÁG)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye, Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a Splendid Design Kft. egy 23 éves múlttal rendelkező,
prémium kaputechnikai rendszerek és ajtók, valamint egyéb épületgépészeti
megoldások forgalmazásával és telepítésével foglalkozó vállalkozás.

Hosszútávú munkahelyet biztosítanak, ahol a munkatársakat stabil alapfizetés,
jó prémium és kiszámítható munkavégzés várja.

Meglévő ügyfélkörük kezelése, valamint a nagy számú érdeklődő színvonalas kiszolgálása céljából,
a vezető tehermentesítésére keresnek új munkatársat az alábbi munkakörbe:

KAPUTECHNIKA ÉS AJTÓ ÉRTÉKESÍTŐ

Elvégzendő feladatok:

  • Érdeklődő új ügyfelek és meglévő ügyfelek számára kapu és ajtótechnika értékesítése
  • Helyszíni felmérések elvégzése
  • Ajánlatok készítése, nyomon követése
  • Szerződések megkötése, kezelése
A munka elvégzéséhez szükséges:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 2 év releváns értékesítői tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • MS - Office ismeretek
  • Munkavégzéshez közeli lakhely (Érd 25 km-es körzete)

Előnyt jelent:

  • Kaputechnikában és/vagy ajtótechnikában szerzett tapasztalat
  • Jó műszaki érzék, műszaki rajz olvasási képesség

Megbízónk ajánlata:

  • Korrekt, munkakörnek megfelelő alapfizetés
  • Teljesítménytől függő jutalék, havi kifizetéssel
  • Céges autó, tankolókártyával a munkajáráshoz
  • Széchenyi Kártya juttatás
  • Modern, klimatizált irodai munkakörnyezet
  • Céges kávé, tea
  • Szakmai továbbképzések

A munkavégzés részletei:

  • Munkavégzés pontos helye: 2030 Érd, Bajcsy Zsilinszky út 192. vagy terepen
  • Munkaidő: hétfőtől - péntekig, 8:00-tól 16:30-ig

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát egy referencia személy megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

SALES / COMMERCE / TRADE | Budapest

Érdekel a tehergépjárművek világa és szeretnél egy folyamatosan fejlődő vállalat tagja lenni? Jó kapcsolatteremtő készséggel rendelkezel és véredben van az értékesítés? Partnerünk egy stabil háttérrel rendelkező cégcsoport, mely a nemzetközi piacon is elismert termékeket forgalmaz. Fő profiljuk az építőipari és erdészeti rakodódaruk, emelőkosaras járművek, valamint targoncák forgalmazása és tehergépjármű felépítmények gyártása. Most értékesítési csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 55 nap múlva
SALES / COMMERCE / TRADE | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Műszaki végzettséggel rendelkezel és szereztél már tapasztaltot műszaki tanácsadásban vagy értékesítésben? Szeretnél egy hosszútávú, stabil munkalehetőséget, ahol abszolút rugalmasan és önállóan tervezheted a napjaid? Akkor beszéljünk erről a lehetőségről! Egy tanácsadó kollégát keresünk egy kelet-magyarországi multinacionális partnercégünkhöz, akik egész Európára kiterjedően megoldást kínálnak gyártócégek problémáira. Hozzájuk keresünk egy új munkatársat az alábbi pozícióba: MÉRNÖK TANÁCSADÓ

A hirdetés lejár 16 nap múlva

Ha több mint 3 éve Értékesítő vagy az IT szektorban és a "hunter sales" szemléletmód jellemző rád, ezenfelül szívesen dolgoznál heti 3 napot Home Office-ból, akkor ez egy kihagyhatatlan lehetőség Számodra! Partnerünk egy közel 40 éves múlttal rendelkező informatikai szolgáltató vállalat a magyar piacon. Az informatikai vállalkozások élvonalába tartozik, tevékenységeik közé tartozik a hagyományos hardverértékesítés, üzemeltetés, infrastrukturális és IT-biztonsági megoldások értékesítése és implementálása. 12 fős értékesítő csapatuk legújabb tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva