GYÁRTÁSI PROJEKTMENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Csongrád - Csanád megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Szeretnél részt venni egy izgalmas gyártási projektben? Készen állsz vezetni és inspirálni a csapatot az újítások és hatékonysági célok felé miközben egy hosszútávú karrierlehetőség vár Rád? Hajlandó vagy kihívásokkal teli projektekbe fektetni a tudásodat és tapasztalatodat?

Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk az egyik legtöbb munkatárssal rendelkező vállalat Csongrád-Csanád megyében és egyben a világ legnagyobb élelmiszergyártó cége. Évente 150000 tonna kisállateledelt állítanak elő és csak Európában 12 gyártó egységgel rendelkeznek.

Most folyamatosan bővülő csapatukba keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

Az alábbi feladatok várnak majd Rád:

  • Termelési projektek vezetése a megfelelő kihasználtság, eszközfelhasználás, tudás átadás érdekében a mérnökökkel kooperálva;
  • Fejlesztési, termelési folyamatok során a biztonsági, higiéniai előírások betartása, betartatása;
  • Változásmenedzsment követés és javaslattétel a gazdaságosság fejlesztésére;
  • Beruházásokban való aktív részvétel a tervezési fázistól egészen a projektek lezárásáig;
  • A fejlesztési tevékenységekben részt vevő különböző területek és vállalkozók együttműködésének támogatása és biztosítása;
  • A termelésben dolgozók munkájának segítése, a gyár működése során a próbatervek lekövetése;
  • Budget tervezésben való aktív részvétel;
  • Megbeszélések, tárgyalások szervezése, határidők pontos, precíz betartása;
  • Napi/heti meetingeken való aktív részvétel;
  • A telepítésekhez, validációkhoz kapcsolódó összes aktivitás összegyűjtése, az ehhez kapcsolódó pontos időterv összeállítása;
  • A termelésben, a telepítések során felmerülő lehetséges változások és ezzel járó kockázatok felmérése, analízise.

Téged keresünk, ha..

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel, preferáltan mérnöki területen;
  • 1-3 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel, melyet gyártói környezetben szereztél;
  • Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel mind szóban, mind írásban (nemzetközi projektekben való részvétel és belső kommunikáció miatt);
  • Projektmenedzsmentben vagy folyamatmérnöki területen szereztél szakmai tapasztalatot - jól átlátod a projekteket;
  • Eredményre törekvő, ambiciózus, energikus személyiség vagy;
  • Tulajdonosi szemlélettel rendelkezel és jól motiválsz, edukálsz másokat;
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezel.

Amit Partnerünk kínál számodra:

  • Szakmai tudásodhoz illeszkedő alapbér;
  • Teljesítmény arányos bónusz évente;
  • Céges autó korlátlan magánhasználattal;
  • Hibrid munkavégzés;
  • Cafeteria juttatás;
  • 25 nap alapszabadság.

Munkavégzés helye: Csongrád-Bokros

Munkaidő: Törzsidő 9:00 – 15:00, 3 havi munkaidőkeret (esetenként Home Office lehetőség)

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz frissített magyar önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

MANUFACTURING / PRODUCTION | Budapest

Partnerünk a nagy múltú, atomerőművi berendezéseket és egyedi vízgépeket gyártó Ganz EEG Kft. Számukra keresünk 2 új kollégát VIII. kerületi gyárukba hosszú távú munkavégzésre az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
MANUFACTURING / PRODUCTION | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Fontos az Ön számára a biztonság és, hogy az erre vonatkozó előírások betartásra kerüljenek? Szeretne egy nemzetközi csapat tagja lenni, amely folyamatos fejlődésen megy keresztül? Szerzett tapasztalatot termelésben és fontos számára a jó szervezettség? Akkor lehetőségünk Önnek szól! Partnerünk egy olasz tulajdonú multinacionális faipari gyártó vállalat, mely nagy hangsúlyt fektet a szervezeti fejlesztésre, a fenntarthatóságra és a kiváló minőség biztosítására. Legyen részese egy folyamatosan fejlődő, biztos hátterű csapatnak, az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
MANUFACTURING / PRODUCTION | Veszprém megye

Partnerünk az üzletberendezés specialistája. Sok éves tapasztalatuk hozzáértő partnerré teszi őket ügyfeleik számára Európa-szerte. Minden embernek megvan a maga története és élettapasztalata, amit magával hoz. Tiszteletben tartják ezt, ez gazdagítja és teszi azzá őket, akik! Neked is megvan a saját történeted, amit szívesen megosztanál velük? Akkor add le jelentkezésed hozzájuk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva